Presunúť na hlavný obsah

Kto je podľa vás v sexe zvrátený viac, muži alebo ženy? Tieto výpovede vám otvoria oči

Sex

Za väčších experimentátorov a zvrhlíkov sú vo všeobecnosti považovaní muži, ale...

Za väčších experimentátorov a zvrhlíkov sú vo všeobecnosti považovaní muži. Muži častejšie pozerajú porno, muži častejšie masturbujú, muži častejšie pozerajú po ženách...

Pravda ale môže byť aj taká, že ženy to robia tiež, len nie tak okato. My sme od prírody viac rafinovanejšie a niektoré naše tajné predstavy a túžby si chceme nechať pre seba. Predsa len sme to nežnejšie pohlavie, no ak sa verejné dvere zavrú, my dokážeme mužov veľakrát v našich chúťkach a myšlienkach tromfnúť.

Prečítajte si: Čo všetko sa dá použiť pre lepší sex? Ľudia už siahli po naozajstných kuriozitách

On sa toho bál

Môj priateľ bol super, len som mala pocit, že sa nevedel pri sexe úplne odviazať. Skúšala som všetky možné triky na to, aby sa uvoľnil, no nič nezaberalo. Raz som kúpila tabletku na zvýšenie erekcie, aby sa náš sex zlepšil. On sa toho ale bál a zobrať si ju nechcel. Keď raz prišiel z práce, potajomky som mu tabletku dala do jedla a zjedol to, bez toho, aby si to všimol. V ten večer vypotil asi liter potu a ja som ho konečne zažila tak, ako som to vždy chcela. Užívali sme si až do rána a niekoľkohodinový sex bol naozaj nezabudnuteľný. Nakoniec sme sa aj tak rozišli. Keby sme sa museli milovať len s pomocou tabletky, ja by som skrachovala a on by to možno neprežil,“ prezradila nám tridsaťpäťročná Katarína.

Prečítajte si: Sexuálna slovná zásoba, ktorú by ste mali ovládať: Po takom "peggingu" túži len máloktorý muž...

Video

Moja dlhoročná kamarátka Zuzka sa mi vždy zdôverovala s jej chúťkami. Je to taká tá ohybná mrška, ktorá do vienka získala neskutočne sexi postavu s veľkými prsiami a malým chutným zadočkom, ktorú som jej vždy nahlas závidela. Okrem postavy bohyne, disponovala aj naozaj veľkým sexuálnym apetítom a nehanbila sa s nami, jej kamarátkami, podeliť o jej skúsenosti. Keď nám raz rozprávala, ako priateľovi natočila sexi video, pretože ho chcela potešiť na služobnej ceste, nečakali sme, aký to bude mať záver. Zuzka si k sebe zavolala kamarátku, s ktorou si občas spolu užili. Napadlo jej, že tento sex natočí a pošle svojmu priateľovi, ako prekvapenie. On to ale zobral ako neveru a ihneď ako video svojej priateľky v akcii s inou ženou videl, sa so Zuzkou rozišiel. Dnes má partnera, ktorý jej milenku chtiac či nechtiac toleruje.

Prečítajte si: 5 skvelých ťahov pri masturbácii, ktoré by mala vyskúšať každá žena

Kolegyne

Keď sme mali firemnú oslavu, na vlastné oči som videl, aké dokážu byť ženy. Vo firme sme tak pol na pol, možno o niečo menej mužov. Čo ale vôbec kolegyniam nevadilo. Po dvanástej sa oslava zvrhla a ženy začali tancovať na stoloch, vyzliekať sa a oblievať sa šampanským. Niektorí z nás boli doslova vystrašení, ako sa táto akcia skončí. Keďže kolegyne nechceli narúšať medziľudské vzťahy vo firme, okolo jednej odišli do mesta a tam si väčšina z nich, našli ´kamarátov´ na jednu noc. My muži sme vtedy zostali pri fľaške dobrého koňaku a užívali si ticho,“ Matej (32).