Presunúť na hlavný obsah

Čo jedia štíhle ženy nášho šoubiznisu? Pre tento zdravý výber jedál vyzerajú dokonale

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že strava je polovicou úspechu, a naše krásne ženy toto vyhlásenie poctivo dodržiavajú.

Sú úspešné, krásne, a ich telá takmer dokonalé. Nič však nie je zadarmo, a aj ony samé si musia dávať pozor na to, čo sa im ocitne na taneri. Varia, skúšajú, a občas si aj doprajú.

Prečítajte si: TOP telá našich Sloveniek: Ako si udržiava postavu Miša Kocianová, Andrea Verešová či Dara Rolins?

Mirka Luberdová

Modelka a mamina dvoch detí Mirka, vkladá svoje úsilie práve do zdravého varenia. Nie je to iba o šalátoch, ale aj o zaujímavých polievkach, chutných ovocných kyticiach, či zeleninových variáciách jedál s lososom, a orieškami.

Daniela Peštová

Krásna modelka a mamina Daniela Peštová nedá v lete dopustiť na rýchle pochúťky z ovocia. Jablkové krúžky s arašidovým maslom a muesli sú spestreným jedálnička a dôkazom toho, že sa to s jedlom dá aj rýchlo, chutne, a zdravo.

Miriam Šmahel Kalisová

Moderátorka Miriam Šmahel Kalisová si zamilovala pečenie. Keď má čas, pečie veľa, chutne a hlavne zdravo. Miriam je podľa všetkého viac na sladké a vďaka správnemu výberu potravín, a pohybu je jej postava stále v dokonalej forme.

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je známa svojimi častými cestami do Ameriky. Práve preto je príjemným prekvapením, že jej tanier nezdobia burgre, a hranolčeky, ale naopak pestrá a zdravá strava. Šaláty od výmyslu sveta, či chutný avokádový toast sú jedlá, ktorými si udržiava svoju perfektnú postavu.

Prečítajte si: Šestica najštýlovejších Sloveniek: Tieto krásky sa môžu pochváliť vycibreným vkusom

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková má rada nielen zdravé jedlo, ale aj štýlové servírovanie. Losos a šaláty na Karolíninom tanieri vyzerajú ako umelecké diela.

Tamara Šimončiková Heribanová

Spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová nedá dopustiť na tradičné slovenské jedlá. Kuracia polievka s rezancami, či vajíčko so špenátom sú Tamarinou voľbou číslo jedna.

- Najčítanejšie -