Presunúť na hlavný obsah

Justin Timberlake a Jessica Biel si súkromie strážia: Takúto výchovnú metódu zvolili pri ich synčekovi

Zahraničné celebrity

Svoj rodinný život a súkromie s tým spojené, si Justin Timberlake a Jessica Biel nadovšetko cenia. Preto nás neprekvapuje aj to, že sa rozhodli svoje dieťa vychovávať mimo kamier. Aké majú ďalšie plány, čo sa týka výchovy ich zatiaľ jediného syna?

Ako celebrity si obaja veľmi dobre uvedomujú, že ich syn je stredobodom pozornosti už od narodenia. Napriek tomu chcú, aby bol pre svetom kamier chránený, preto získať nejakú ich paparazzi fotografiu je naozaj zložité. Jedna taká, na ktorej  herečka trávi so svojím synom čas v parku ako každá iná, bežná mamina, sa predsa len podarila. Pozrite sa ňu...

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet v roku 2015: Z ktorých celebrít sú dnes už pyšní rodičia?

Opatrovateľský stav len dočasný

Silas, hoci je maličký, navštevuje dokonca už aj prominentnú škôlku v čase, keď jeho mama pracuje. Alebo sa o neho s radosťou postará jeho babka Lynn, Justinova mama, ktorá by podľa vlastných slov mala malého najradšej sama pre seba. Tento opatrovateľský stav je však vraj len dočasný, pretože dvojica má ohľadom plánov pre svojho zatiaľ jediného potomka vybrané celkom iné, oveľa pokojnejšie miesto pre život. 

Hory sú tým správnym miestom

Nie je tajomstvom, že slávna dvojica vlastní dom v exkluzívnej štvrti v Montane, kde sú obklopení horami. Práve podľa osoby z ich blízkeho okolia, je toto to správne miesto, kde chcú vychovávať malého Silasa. Mimo reflektorov a naviac sama Jessica sa vraj najlepšie cíti práve v horách. 

Neprehliadnite: Jedna z najsexi žien sveta predviedla po pôrode telo snov: Vieme, čo treba robiť, ak také chcete aj vy!

Aký je vlastne malý Silas dieťa?

Podľa slov svojho ocka Justina je to už od mala veselá kopa ako jeho otec: „Myslí si, že všetko je vtipné. Smeje sa na mne po celý čas... Myslí si, že kýchanie je sranda, že všetky telesné funkcie sú naozaj smiešne,“ cituje ho usmagazine.com. Okrem toho sa zdá, že zdedil hudobný talent po Justinovi, pretože lásku k hudbe vraj dáva najavo už odmala: „Všimol som si, že má rád Erykah Badu či Stevieho Wondera.“

Čítajte tiež: Spievajúci sexsymbol ukázal syna, ktorého má s hollywoodskou herečkou: Juj, to je ale rozkošné bábo!

Nech je to v horách, či vo víre Hollywoodu, ak to má malý Silas Randall v sebe, napokon ho to dostihne tak či tak, čo poviete? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus