Presunúť na hlavný obsah

5 typov starších žien, ktoré priťahujú o polovicu mladších zajačikov: Týmto si muža omotávajú okolo prsta

Sex a vzťahy

Staršia žena, mladší muž... Vzťahová kombinácia, ktorá je spoločnosťou stále odsudzovaná. Avšak jej hlavní mužskí aktéri majú svoje dôvody, pre ktoré im takýto vzťah vyhovuje. Toto sú ony...

„Dieťa hľadajúce matku“

Divili by ste sa, ale existujú mnohé štúdie, ktoré vypovedajú o tom, že jeden z dôvodov, pre ktorý mladší muž zotrváva vo vzťahu so staršou ženou, alebo takéto vzťahy s vekovým rozdielom podvedome priťahuje, je ten, že hľadá to, čoho sa mu v detstve nedostalo od vlastnej matky. Staršia žena mu dokáže poskytnúť pokoj, istotu, bezpečie, je vyžitá, vyzretá, vie, čo robiť, zbytočne nehysterčí, berie veci s nadhľadom. Jednoducho mu pripomína mamu, akú by chcelo mať každé dieťa. 

Mohlo by vás zaujímať: Alkoholičky na materskej: Fenomén tejto doby, ktorý dokáže byť nebezpečnejší ako si myslíte

Staršia žena rovná sa jednoduchší život

Toto je dosť podstatný dôvod pre mužov, ktorí si neradi komplikujú život. Povedzme si na rovinu... Mladá žena niekedy ani sama nevie, čo chce, je nerozhodná, náladová, vyžaduje veľa pozornosti, prejavov lásky a mnoho ďalšieho. Staršia žena je väčšinou vyrovnaná, zmierená, vie, čo od života chce, nepotrpí si na drámy a iné vzťahové peripetie, nemá prehnané nároky, ktoré spravidla tie mladé majú. Pri staršej žene majú mladí muži väčší pocit slobody, pocit, že nie sú do ničoho silení. 

Dnešná mladá generácia žien je pre nich konkurenciou

Muži sú od prírody lovci, živitelia, tí, ktorí by mali mať navrch. Aspoň tak to majú zakódované. Nanešťastie, dnešné mladé ženy sú samostatné, emancipované, finančne aj inak nezávislé, dokonca oveľa technicky zručnejšie, jednoducho mnohé si povedia, „na čo vlastne potrebujem chlapa“? A to je ten problém, s ktorým sa muž nevie stotožniť, že sa cíti ako nepotrebný. Naopak, staršie ženy sú ešte stará dobrá škola, ktorá to má podvedome možno ešte tiež zafixované, preto sa mladým mužom páčia práve staršie. 

Čítajte tiež: Dôvody, pre ktoré sme počas plodných dní pre mužov príťažlivé a ani si to neuvedomujeme

Dobrá sexuálna učiteľka a milenka v jednom je na nezaplatenie

Áno, priznávame, ide aj o sex. Veď nie je náhoda, že väčšina mladých mužov prišla o panictvo so staršou ženou alebo to, že to má aj skrytú logiku. Mladý nevybúrený a hormónmi napumpovaný muž a žena, ktorá, ako sa hovorí, objavuje svoju sexualitu v iných dimenziách v strednom veku. Takže v tejto kombinácii sa niet čo diviť, že v sexe je spokojnosť na oboch stranách. Mladšie ženy skúšajú, niektoré sú ešte aj hanblivé, to je dôvod, prečo hľadajú uspokojenie v posteli staršej, sexuálne skúsenejšej ženy. 

Peniaze hýbu svetom

Nakoniec ten „najotrepanejší“ dôvod zo všetkých, peniaze. Hoci sa skôr v bulváre dočítate o mladých zlatokopkách než mladých zlatokopoch, existujú aj takí. Takže ak ide o staršiu ženu, ktorá je k tomu všetkému ešte aj bohatá, a ak ide o mladého muža, ktorému sa nechce čakať, až sa k bohatstvu dopracuje poctivou prácou, potom nastáva aj takýto klasický scenár, v ktorom sa necháva mladý zajačik vydržiavať staršou ženou. Tá na oplátku dostane pozornosť (buďme úprimní, predovšetkým tú v posteli). A ak takýto vzťah obom vyhovuje, potom k tomu viac nemáme čo dodať :)

Neprehliadnite: Novodobý trend medzi zlatokopkami: Toto sú typy mužov, ktorí sa nechajú zmanipulovať!

- Najčítanejšie -