Presunúť na hlavný obsah

Chorobná žiarlivosť mi zničila manželstvo: Toto by ste nemali robiť, ak nechcete prísť o partnera

Partnerské vzťahy

Na začiatku nášho vzťahu mal Daniel pocit, že moje žiarlenie je príťažlivé, vtedy ešte netušil..

S Danielom sme boli manželia presne dva roky, až dokým som nespravila niečo, čo naše manželstvo navždy pochovalo. Dnes by som moje kroky a slová vzala späť.

Prečítajte si: Na mojej svadbe sa objavil môj bývalý: Do toho momentu som si myslela, že také niečo sa stáva iba vo filme

Môj exmanžel bol jedným z tých atraktívnych, úspešných mužov, na ktorých sa ženy v mojom okolí rady zameriavali. Už na vysokej škole bol o neho veľký záujem, on však ostatné ženy príliš neriešil. Jeho vášňou bol futbal, a trénerstvo. Robil všetko pre to, aby bol raz úspešný futbalista, čo sa mu nakoniec aj podarilo.

Takto sme sa spoznali

Celé to medzi nami bolo jednou veľkou náhodou. Oslovil ma na maratóne, ktorého sme sa obaja zúčastnili a z krátkeho rozhovoru sme sa dostali až k pozvaniu na rande. Začali sme sa stretávať a randiť, hoci som celú dobu mala pocit, že som úplne mimo zástupu žien, ktoré ho na zápasoch obdivovali. Práve moje nízke sebavedomie a porovnávanie všetko naštartovalo. Po tom, ako vyhlásil náš vzťah za oficiálny, som si podvedome začala nárokovať na všetku jeho pozornosť. Bola som na každom zápase, stretnutí, takmer všade. Môj život prestal existovať a stala som sa súčasťou Danielovho. Zo začiatku mu to lichotilo, neskôr však nadobudol pocit, že potrebujeme aj chvíle bez seba.

Myslela som si..

Prišlo mi to tak, akoby som mu už nestačila. Tak som sa začala o seba ešte viac starať a na zápasoch som sa "náhodne" objavovala len preto, aby som vedela, že tam nemá niekoho namiesto mňa. Keď začal cestovať so svojim tímom do zahraničia, nenapadlo mi nič iné, ako začať kontrolovať jeho správy a tašku po príchode domov.

Mohlo by vás zaujímať: Zavolala mi expriateľka môjho súčasného priateľa: Požiadala ma o niečo, čo som nečakala!

Raz ma pri tejto mojej "kontrole" nachytal a ja som sa nezmohla na iné, ako: "Milujem ťa, ale bojím sa, že ma opustíš. Potrebujem dôkaz a niečo, čo ma presvedčí, že to so mnou myslíš vážne." O týždeň ma po mojom malom výstupe požiadal o ruku. Bol za spontánnosť a tak som ho presvedčila aby sme sa vzali. Po svadbe však moje obavy nezmizli, práve naopak. Sledovala som každý jeho pohyb, pohľad v reštaurácii, až som to dohnala do posledného kroku.

Na jednej dôležitej akcii som sa pripila a keď som videla rozhovor a pohľad, ktorým si premeral jednu z prítomných dám, nevydržala som. Začala som po ňom kričať a dotyčnú urážať, hoci som ju vôbec nepoznala. Až neskôr som zistila, že je to manželka muža, ktorý mal o Daniela ako hráča, veľký záujem. Samozrejme, že som celú spoluprácu svojim výstupom zničila. Ešte v ten večer sa odsťahoval. Dodnes mi je ľúto, že som mu neverila a že vlastná vnútorná neistota mi vzala človeka, ktorého som naozaj milovala..

Čítajte: Neuveriteľný skutok vojaka: Svoju ženu miloval tak veľmi, že spravil toto

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus