Štýlové outfity z autogramiády: Legendárna Mária Kraľovičová omladla, Táňa Pauhofová odhalila štíhle nohy

Vždy upravené, s vkusom a jedinečné. Také sú naše krásne slovenské ženy.

Známe Slovenky opäť nesklamali

Známe Slovenky opäť nesklamali

Zdroj: Ján Zemiar

Pred niekoľkými dňami sa otvorili brány Slovenského národného divadla aj pre verejnosť. Na tejto udalosti sa objavili aj naše krásne ženy. Musíme uznať, že s výberom svojich outfitov opäť nesklamali.

Prečítajte si: Známe Slovenky v spoločnosti: Tieto krásky prišli v sprievode svojich partnerov, pozrite, ako im to pristalo

Mária Kraľovičová

Legendárna herečka Mária Kraľovičová vďaka bielemu outfitu s čiernymi vzormi neuveriteľne omladla. Svojím prirodzeným úsmevom a vlasmi upravenými na stranu skutočne vynikla.

Diana Hágerová

Mladá moderátorka Diana Hagerová prišla v dievčenskom outfite. Farebná sukňa dodala moderátorke šmrnc, a celú ju rozžiarila.

Božidara Turzonovová

Herečka Božidara Turzonovová zvolila pohodlný outfit, ktorého hlavným prvkom bolo bledé pončo. Týmto výberom podčiarkla svoju výnimočnú osobnosť.

Táňa Pauhofová

Herečka Táňa Pauhofová vyzerala skvele. Jednoduchý outfit zložený z vysokej čiernej sukne a bieleho trička Táninu dokonale štíhlu postavu opticky predĺžil.

Zuzana Fialová

Herečka Zuzana Fialová prišla v bodkovanom outfite, ktorý perfektne skombinovala s bielymi nohavicami a netradičnou kabelkou. Zuzane to naozaj pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia mamička slovenského šoubiznisu? Takto zmenilo materstvo bývalú kráľovnú krásy!

Romina Kołodziej

Vedúca sólistka baletu a talentovaná tanečníčka Romina Kołodziej svoju ženskosť podčiarkla práve jednoduchými čiernymi šatami. Už na prvý pohľad je vidno, že Romina si život užíva s úsmevom.

Ktorej Slovenke to najviac pristalo?

Mária Kraľovičová
363
Diana Hágerová
52
Božidara Turzonovová
17
Táňa Pauhofová
157
Zuzana Fialová
76
Romina Kołodziej
185
Hlasovalo: 850

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba