Presunúť na hlavný obsah

Aj celebrity podvádzajú vo svojich diétach: Držia sa však tohto pravidla a nepriberajú!

Zahraničné celebrity

Ak si myslíte, že známe osobnosti občas "nezhrešia", ste na omyle. Aj oni sú len ľudské bytosti.

Môžete ich vidieť na červenom koberci v super forme, na osobných profiloch zdieľajú perfektné postavy, ale aj samotné celebrity majú svoje muchy. "Podvádzajú", ale vedia, ako na to, aby nepriberali a vyzerali stále skvelo.

Prečítajte si: Podvádzacie dni v diéte a dopad na telo: Aké chyby nesmiete urobiť, aby sa vám nenabalil tuk na brucho?

Kim Kardashian West

Najznámejšia zo sestier Kardashian, manželka známeho rappera, Kim, nedá dopustiť na churros - španielske vyprážané šišky. Keď má svoj cheat day, konzumuje ich s chuťou a vo veľkom. Jej sestry Kendall a Khloé naopak milujú pizzu.

 

A photo posted by Haridasan (@haridasan517) on

Jennifer Aniston

Krásna herečka Jennifer sa snaží čo najpoctivejšie dodržiavať svoj zdravý životný štýl, hoci aj ona sama rada "zhreší." Ak cheat, tak jedine nekonečné množstvá slaných orieškov a občas nepovie nie ani cestovinám, či mexickému jedlu.

Rihanna 

Cestoviny, Oreo a sladké džúsy. Rihanna má počas svojich cheat days hlad a porcie aj za dvoch. Speváčke nerobí problém zjesť tri porcie cestovín na jedno posedenie.

 

A photo posted by Shiok! (@shiokpastasg) on

Selena Gomez

Mladá speváčka Selena Gomez siahne v rámci svojich cheat days po McDonalde a vyprážanom kurčati. Niekedy nepozná mieru.

Mohlo by vás zaujímať: Táto hollywoodska kráska vyšachovala z TOP 1 obľúbenú Taylor Swift: Zostanú po tomto ešte najlepšie kamarátky?

Beyoncé

Ak cheat meal, tak jedine pizza a víno. Beyoncé však zvyšné dni na svojej sexy ženskej postave poctivo pracuje.

Ako to, že jedia nezdravo a nepriberajú?

Celebrity vedia, že nekonečné obmedzovanie sa v jedle často vedie ku zvýšenej konzumácii zakázaných jedál. Preto majú od svojich trénerov povolený jeden deň v týždni, takzvaný "cheat day" na to, aby si dopriali to, čo milujú. Zvyšok týždňa však poctivo trénujú a jedia zdravo. Pomocou tohto "nezdravého dňa" svoj organizmus šokujú, naštartujú a spaľujú na maximum.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus