Refreshnite svoj jesenný šatník týmito piatimi kúskami, ktoré sú jednoznačne „must-have“ nasledujúceho obdobia

Žiada sa vám zmena, no neviete, čo presne by to malo byť? Máme pre vás riešenie. A rovno päť riešení. Skúste svoj šatník oživiť práve o takéto kúsky, ktoré sú hitom jesene.

Osviežte svoj šatník o päticu týchto trendových kúskov

Osviežte svoj šatník o päticu týchto trendových kúskov

Zdroj: Profimedia

Farebný krok

Chcete držať krok s trendmi? Tak sa musíte naladiť na farebnú nôtu... Minimálne pri výbere jesennej obuvi, ktorá by túto sezónu mala hrať farbami. Žltá, červená, zlatá, či viacfarebné kombinácie sú len vítané a sú presne tým pravým kúskom, ktorým dokonalo refreshnete svoj šatník.

Prečítajte si: Zaostrené na rifle: Viete si vybrať správnu farbu a strih pre svoju postavu?

Zamatová revolúcia

Žiadny iný materiál nezažíva taký boom, ako práve zamat. Nosí sa na všetkom, od nohavíc, šiat, cez saká, sukne, topy aj topánky. Jeseň bude v znamení nefalšovanej zamatovej revolúcie a pri najbližších nákupoch by ste jednoducho tomuto materiálu mali dať zelenú aj vy!

Kúsok renesancie

Dizajnéri sa radi inšpirujú rôznymi historickými obdobiami, no a toto bude patriť renesancii, Vysoké golieriky, čipka či mašličky ako súčasť minišiat dokážu s lookom tiež narobiť zázraky. Obnovte svoju garderóbu aj o takýto kúsok.

Sexi mini

Posledné sezóny zažívali šaty či sukne v midi dĺžke doslova boom. No na scénu sa tentokrát vracia mini a sexi ako nikdy predtým. Práve kombinácia mini a kože, či koženky je tiež top trendom jesene a v ničom inom nedokážete zapôsobiť, ako práve v takýchto kreáciách.

Mohlo by vás zajímať: Štýlové okuliare k biznis looku: Tieto ženy vás presvedčia o tom, že byť úspešnou ženou vie byť sexi

Bunda jesene

Áno, kožené bundy sú neodmysliteľnou súčasťou jesene, niekoľko sezón aj bombery, ale za nás je bundou s veľkým B práve parka, ktorá vďaka svojej multifunkčnosti pôsobí viac trendy a štýlovo. Konieckoncov, nedá na ňu dopustiť ani samotná Olivia Palermo.

 

Foto:
Profimedia, Instagram.com, Archív značiek
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba