Presunúť na hlavný obsah

Soňa Müllerová nedávno prekvapila dokonalým vzhľadom aj krásnou dcérou: Takto im to pristalo!

Slovenské celebrity

Nedávna filmová premiéra prilákala aj známu moderátorku, ktorá ukázala krásnu dcéru.

Aká Soňa, taká Ema

Známa moderátorka sa môže pochváliť nie len dokonalým vzhľadom, ktorým prekvapuje na každej spoločenskej akcii, ale rovnako tak krásnou dcérou. No na nedávnej filmovej premiére prekvapila okrem nej aj jej dcéra Ema, pri pohľade na ktorú je hneď jasné, po kom podelila krásu a šarm...

Prečítajte si: Najkrajšie sestry slovenského šoubiznisu: Tieto krásne ženy majú k sebe naozaj blízko

Obe, Soňa aj Ema, dorazili na akciu v čiernych outfitoch, v ktorých pôsobili veľmi trendy a sviežo. Päťdesiatštyriročná Soňa tak opäť raz potvrdila, že v našom šoubiznise patrí medzi najštýlovejšie osobnosti, a na to, aby ste zaujali, nemusíte siahať po vyzývavých lookoch.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z večera Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Kocianová sexi ako nikdy, Vojtová ako "baby Gisele"

Za svojou mamou však nezaostávala ani dvadsaťjedenročná Ema, ktorá má rovnaký cit pre módu ako Soňa. Bývalá modelka, ktorá študuje v zahraničí, taktiež zaujala na prvý pohľad. I keď sa zvykne hovoriť, že čierna je len pre staršie ročníky, Ema ukázala, ako hravo ju môžu nosiť aj mladé dievčatá. Okrem toho zabodovala aj svojou prirodzenosťou, ktorá je u dievčat v jej veku skôr raritou, ako samozrejmosťou.

Neprehliadnite: Čerstvá tridsiatnička Ivana Surovcová je momentálne v top forme! Nežná blondína na sebe maká čoraz viac

Máte radi moderátorku Soňu Müllerovú?

spolu hlasovalo 601 ľudí

áno
316
nie
285

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus