Presunúť na hlavný obsah

Marcela Molnárová nestarne: Prezradila nám, vďaka čomu vyzerá aj po 50-tke stále dokonale!

Krása

Speváčka s vekom mladne, a nie sú za tým žiadne plastické operácie. V klinike Tomar absolvovala novú procedúru s názvom Mezorejuvenizácia, ktorá ju svojimi účinkami príjemne prekvapila.

Každá žena túži vyzerať mlado čo najdlhšie a vďaka novej metóde, ktorou je práve Mezorejuvenizácia, si pár rokov prirodzene uberiete. Tentokrát nepôjde o žiadny náročný chirurgický zákrok, ale o novú procedúru, ktorú môžete podstúpiť aj počas obedovej prestávky.

Mezorejuvenizácia

Ako pani doktorka Tomeková v rozhovore prezradila: "Mezorejuvenizácia je nová, minimálne invazívna terapeutická procedúra určená na omladenie pleti." Svojím omladzujúcim účinkom spevňuje a vypína pleť, eliminuje vrásky a jemné zlomy pokožky, farebne zjednocuje pleť, redukuje pigmentové fľaky a žilky na koži, sťahuje póry, zjemňuje akné i jazvičky, a tiež hĺbkovo hydratuje pokožku.

Terapia spočíva v dvoch fázach:

"Prvou fázou je jemná aplikácia vitamínov, ktoré pokožka rokmi stráca. Okrem toho sa aplikujú aj stopové prvky a kyselina hyalurónová, ktoré sa do pokožky dostávajú veľmi tenkou sterilnou ihličkou - mezoterapiou." Takáto aplikácia mikroihličkami, resp. mikrovpichmi účinne zlepšuje prenos aktívnych látok vytvorenými mikrokanálikmi do hlbších vrstiev pokožky až o 80 %. Po mikrovpichoch počas hojenia dochádza k regeneračným a hojacim procesom buniek so zvýšeným podielom fibroblastov, ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien a kyseliny hyalurónovej. Koža sa tak stáva elastickejšia.

Druhou fázou je laserové ošetrenie hyperpigmentácií, jaziev a vrások. V pokožke sa touto procedúrou postupne zvyšuje produkcia nových kolagénových, elastických vlákien a produkcia nových kapilár.

Lepšie krvné zásobenie a produkcia nového kolagénu spôsobuje zlepšenie textúry, elasticity, pevnosti a hydratácie starnúcej pokožky tváre, krku, dekoltu.

Pre koho je procedúra určená?

Ošetrenie je vhodné pre ženy a mužov po 40-tke, ktorým záleží na dobrom vzhľade a vyhľadávajú ambulantné, tzv. neinvazívne spôsoby omladenia pokožky tak, aby nemuseli byť vyradení z pracovného procesu. Ako pani doktorka Tomeková ďalej prezradila: "Nie je potrebné sa nejak zvlášť na procedúru pripravovať, a okrem iného je možné zákrok vykonať aj počas obedovej prestávky keďže trvá len 20 minút, a nezanecháva na pokožke žiadne viditeľné stopy."

Mezorejuvenizácia je najmodernejšia terapia v zahraničí najmä preto, že omladzuje a skvalitňuje pokožku veľmi prirodzeným spôsobom a bez zásahu plastického chirurga. Výrazné skvalitnenie a omladenie pleti vydrží približne 3 roky, a efekt je viditeľný už po prvom ošetrení. Pani doktorka tiež prezradila že: "Pre lepší výsledok je potrebných päť ošetrení v trojtýždňových intervaloch."

Aj speváčka Marcela Molnárová vyskúšala túto skvelú novú metódu na omladenie pokožky, a ako sama priznala: "Táto procedúra je "malá procedúra," ale s veľkým efektom. Efekt bol už po prvom ošetrení výnimočný."

Vyhnúť by sa tomuto ošetreniu mali iba tehotné ženy, ľudia s poruchou zrážanlivosti krvi, herpesom simplex, autoimunitnými a onkologickými ochoreniami.

Viac informácií o novej procedúre nájdete na stránke www.tomar.sk.

VIDEO: Pozrite si reportáž z procedúry Mezorejuvenizácia, ktorú sme absolvovali priamo na klinike Tomar

- Najčítanejšie -