Presunúť na hlavný obsah

7 vlastností ženy, ktoré ju robia atraktívnejšou bez ohľadu na vzhľad

Krása

Ženy majú svoje kúzlo a to aj vďaka vlastnostiam, ktoré z nich robia naozaj atraktívne stvorenia.

Určite sa vám v živote stalo, že ste videli naozaj pohľadného fešáka s obyčajnou ženou alebo škaredým káčatkom. Verte alebo nie, všetko je uhol pohľadu a zdá sa, že aj v prípade príťažlivosti to platí. 

Len si spomeňte na to, koľkokrát ste videli krásnu ženu, ale keď otvorila ústa, všetka krása sa vytratila. A čo charizma tej ženy, ktorá napohľad neprekvitá krásou od Boha. Ženské telo zaujme, ale ženské vyžarovanie zhypnotizuje. Možno aj práve týmto vlastnostiam.

Prečítajte si: 10 dôvodov, pre ktoré je dnes vzácne mať po boku šťastnú ženu

1. Sebavedomie

Zdravé sebavedomie, vyváženosť a nebojácnosť v prejavovaní svojich citov. Ak ste si vedomé toho, že sa máte rady, vidno to aj navonok. 

2. Prirodzenosť

Cesta k tomu byť sama sebou. Čo muži naozaj nemajú radi je to, keď sa žena snaží hrať na niečo viac. Prirodzená krása a úsmev je to najvzácnejšie, čo muži môžu na nás pozorovať.

3. Zmysel pre maličkosti

Muži ocenia, keď je žena všímavá a vníma detaily, ktoré sa okolo nich dvoch dejú. Obyčajné dotyky a gestá či status starostlivej partnerky nedokáže každá.

4. Ladnosť pohybov

A s nimi spojený sexepíl. Neznamená to, že máte chodiť s vypnutými prsiami a vypuknutým zadkom. Zmysel sa skrýva v jemnosti a elegancii, nie však prehnanej. Byť ženou a správať sa ako žena je niekedy neodolateľné.

5. Zmysel pre situačný humor

Žiadne vtipy na silu, ani ohováranie. Niektoré ženy sú totiž v domnienke, že keď ohovárajú a smejú sa na tom, má to byť vtipné. Dokázať muža rozosmiať tak, aby ho z toho bolelo brucho je výzva, milé dámy.

Neprehliadnite: Neuveriteľný skutok vojaka: Svoju ženu miloval tak veľmi, že spravil toto

6. Osobitosť

Niekedy je to nedostatok, ktorý nás na sebe v minulosti trápil, inokedy niečo, čo ani samy nevnímate ako niečo zaujímavé. A to je na tom to krásne. Uvedomiť si a naučiť sa spoznávať vlastnú krásu po tom, čo to na vás niekto ocení.

7. Inteligencia

Vlastné názory, všeobecný rozhľad a schopnosť empatie. Dá sa povedať, že toto je možno strop vlastností, ktoré by mala žena mať. V kombinácii so šarmom je to niečo výnimočné.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe