Presunúť na hlavný obsah

10 dôvodov, pre ktoré je dnes vzácne mať po boku šťastnú ženu

Partnerské vzťahy

Šťastná žena sa rovná spokojný muž. Úsmev na tvári jej dokáže vyčarovať práve on, no ani ona nemôže patriť medzi tie zatrpknuté nešťastnice.

Na to, aby bola žena šťastná nepotrebuje mať len muža, ale súbor všetkých tých maličkostí, ktoré tvoria nádejnú budúcnosť. Svoje do toho celého musí vložiť aj ona sama. A prečo je dôležité v dnešnej dobe mať po boku šťastnú ženu?

Čítajte: 7 vlastností ženy, ktorú by muži nosili na rukách: Po takejto partnerke túžia!

1. Žena je odrazom svojho muža

Nie nadarmo sa hovorí, že žena žiari pri mužovi šťastím, keď je zaľúbená až po uši. Nemusí to byť len otázkou zamilovanosti, všetko je vo vašich rukách.

2. Šťastná žena myslí pozitívne

Keď je žena šťastná, vplýva to aj na muža. Ani neviete, ako ocení oporu vo vás a tiež to, keď s vašou pomocou dokáže prekonať rôzne životné prekážky.

3. Nevyrába problémy, ktoré neexistujú

Na čo si vyrábať problémy, život nám ich niekedy nadelí viac, ako by sme si zaslúžili. Šťastná žena si váži každú sekundu na tomto svete a je vďačná.

4. Váži si prítomnosť okamihu

Šťasná žena nepotrebuje snívať o lepšej budúcnosti a strácať tým čas. Žije prítomným okamihom a snaží sa práve ten využiť najlepšie ako sa dá. 

Nenechajte si ujsť: Úvaha muža: Každá žena si zaslúži obdiv za to, čo všetko je ochotná obetovať...

5. Vrásky z úsmevu robia ženu mladšou

Vrásky z úsmevu sú tie najkrajšie, ktoré muži na nás milujú. 

6. Má vzťah samej k sebe

Základom šťastia je mať pozitívny vzťah samej k sebe. Bez toho to nepôjde. 

7. Žena netúži mať len deti, ale rodinu

Materstvo je pre každú zdravú ženu zmyslom života. Žena netúži len rodiť, ale mať rodinu a priaznivú víziu budúcnosti po boku muža. 

8. Šťastná žena je aj vzorná matka

Rodičia idú príkladom a to, čo sa doma naučíme, praktizujeme aj vonku. Keď sú rodičia šťastní a milujú sa, nemusia to pred deťmi skrývať, práve naopak. 

Neprehliadnite: Ak si hovoríte, že tieto veci sú vo vzťahu normálne, tak klamete sami seba...

9. Naše deti sú naša budúcnosť

Láska je kľúčom k lepšej budúcnosti a preto by ju deti mali vnímať prirodzene. Najväčším vzorom by mali byť ich rodičia. 

10. Spomienky sú večné

To oceníte vtedy, keď sa vám podarí po boku takejto ženy zostarnúť. Verte, že to, akú kabelku ste jej v minulosti kúpili, jej bude ukradnuté. Spomínať budete na spoločné chvíle a to je práve to šťastie. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe