Presunúť na hlavný obsah

Na mojej svadbe sa objavil môj bývalý: Do toho momentu som si myslela, že také niečo sa stáva iba vo filme

Partnerské vzťahy

No a takto to nakoniec dopadlo, čítajte ďalej.

Bola som šťastná, že si beriem práve Mareka. Hoci sme spolu randili len rok a pol, mala som pocit, že on je ten, s ktorým dokážem fungovať dlhodobo. Bol iný ako moji predchádzajúci partneri a každý deň mi dokazoval, že som sa rozhodla správne.

Prečítajte si: Prečo majú muži strach zo záväzkov? Toto priznanie muža vám otvorí oči

Napriek tomu, že bolo všetko ideálne a Marek bol skvelý muž, nemilovala som ho tak, ako by som si priala. Keďže som sa v živote predtým už veľakrát sklamala, bolo pre mňa podstatné byť s niekým, kto mi dokáže, že to so mnou myslí vážne. Hoci Marek nebol nadmieru atraktívny, mal dobré srdce, a miloval ma. 

Hovorí sa, že z peknej misy sa nenaješ, a biologické hodiny neoklameš, preto som vedela, že robím dobre. Marek ma po roku a pol randenia požiadal o ruku, a o niekoľko mesiacov na to bolo všetko pripravené na svadbu. Tešila som sa ako malá, keďže som si svoju svadbu už niekoľkokrát predstavovala. 

Nebola to svadba snov, ale..

V deň svadby ma už od skorého rána trápili zvláštne pocity. Na jednej strane som to všetko pripisovala nervozite, na strane druhej som mala strach, a obavy, či je on ten pravý. Marek mal vo všetkom jasno, kým ja som v duchu panikárila. Pravdou bolo, že v živote som tak skutočne milovala len jedného človeka. Podviedol ma, a tak, keď som spoznala Mareka, vážila som si všetko, čo pre mňa robil. Keď pred oltárom padla otázka ohľadom nejakých možných prekážok, zrazu som sa intuitívne otočila smerom k mojej rodine. Vtom som medzi prítomnými hosťami zbadala jeho. Muža, ktorého som nikdy milovať neprestala. Sedel úplne vzadu, a sám.

Mohlo by vás zaujímať: Aj z tohto dôvodu sa s vami môže chlap rozísť: Po šoku prišiel ešte jeden väčší...

Na ten okamih nezabudnem

Mala som pocit, akoby som svojim "áno" strácala aj posledné zvyšky lásky, ktorá medzi nami pred pár rokmi bola. On tam len ticho sedel, mlčal a ja som to nezvládla. Všetkým prítomným som sa narýchlo ospravedlnila, a bežala do zadnej lavice za ním. V prvom momente som ho chcela objať a spýtať sa, prečo prišiel. Následne na to som si však uvedomila, ako nechutne ma podviedol, a preto som ho slušne poprosila, aby svadobnú miestnosť opustil.

Nakoniec som si vzala Mareka. Dnes je zo mňa šťastná mama dvoch detí a žena, ktorá je naplno milovaná.

Prečítajte si: List žene môjho života: Krásny odkaz pre ženu od milujúceho muža s prekvapením na konci!

- Najčítanejšie -