Presunúť na hlavný obsah

Sex na jednu noc sa predĺžil: Dnes viem, že som spravila dobre

Partnerské vzťahy

Niekedy veci vypália inak, ako sme si ich v prvom momente naplánovali.

Nepatrím k ženám, ktoré sa vyspia s hocikým, a preto som svoje rozhodnutie zo začiatku ľutovala.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Skúsili sme to v kabínke. Na to, čo sa stalo potom, tak skoro nezabudnem!

Kamarátku Nelu v ten deň povýšili, a tak sme sa spolu s ňou rozhodli túto skvelú správu náležite osláviť. Ona vždy bola, a podľa všetkého aj dlho bude ženou, ktorá si život užíva plnými dúškami. Každý víkend iná párty, a takmer vždy s iným mužom. Časom ma tento jej životný štýl začal unavovať. V poslednej dobe som jej preto spoločnosť na párty nerobila, až do toho osudného večera.

Rozhodli sme sa navštíviť súkromnú párty na dome, na ktorú nás pozval jeden z jej nápadníkov. Vyzeralo to na zaujímavé zloženie, bola som slobodná, tak prečo nie? Krátko po príchode ma Nela prehovorila na niekoľko drinkov za sebou, a tak som postupne strácala prehľad o čase, a aj o svojich zásadách. Možno vyzniem staromódne, ale sex som do toho večera mala vždy len so svojimi partnermi. Hoci som s Nelou zdieľala párty život, mala som svoje hranice.

V ten večer sa to zmenilo

Zrazu sa pri nás pristavili dvaja dobre vyzerajúci gentlemani, a požiadali nás o tanec, ktorý pokračoval na jednom z ich súkromných apartmánov. Nela sa po chvíli s jedným vytratila, a ja som zostala s tým mojim. Svojimi rečami ma zaujal, a preto som to nechcela riešiť hneď na začiatku sexom. Po jeho vášnivých bozkoch som mu nakoniec podľahla. Aj keď bol dokonalý, mala som výčitky, lebo som vedela, že ho zrejme už nikdy neuvidím. Po chvíli som sa obliekla, a namierila si to rovno ku dverám. Prehováral ma nech zostanem, ale vysvetlila som mu, že toto nie je moja parketa. 

Ako naschvál..

Na druhý deň som si uvedomila, že som stratila mobil. Po zavolaní z Nelinho som začula jeho hlas. Povedal, že mi ho prinesie ešte v ten deň domov. Keď prišiel, priniesol so sebou aj kyticu ruží. Myslela som, že si chce zopakovať včerajšok, ale mýlila som sa. Povedal, že by ma rád spoznal. Nakoniec ma vzal na obed, a tam to všetko začalo.

Mohlo by vás zaujímať: Pre týchto mužov máte slabosť podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili. Platí to aj na vás?

Od toho dňa sme spolu začali randiť, a dnes, takmer po 3 rokoch od nášho neslávneho zoznámenia plánujeme svadbu. Nebol taký, ako som predpokladala, a vlastne ani ja nie. Práve toto ma presvedčilo, o tom, že veci sa často nedejú podľa očakávaní, a pravidiel. Oni sa len jednoducho stanú. Napriek tomu sa svoje zásady snažím od toho momentu dodržiavať.

 

- Najčítanejšie -