Presunúť na hlavný obsah

9 telových a iných odtieňov rúžov: Takto budú vyzerať vaše pery prirodzene pekne

Krása

Telová farba nás dostáva za posledné dni do kolien. Matné rúže v rôznych odtieňoch červeno-hnedkastej alebo telovej sú nesmrteľné.

Trendy v rúžoch sa neustále menia, no tentokrát sme zamerali svoje oko na prirodzené odtiene, teda nude. Odtieň telovej farby je veľmi populárny a i keď ho na chvíľu v mnohých prípadoch vystriedal krvavo červený rúž. Tentokrát ale nie je v kurze len jeden odtieň, ale hneď niekoľko. Nosia sa dokonca aj také, ktoré sú o niekoľko tmavšie ako pigment vašej pleti.

Tón v tóne vytvára prirodzený dojem

Tón v tóne ponúka priestor byť prirodzene pekná a mať zároveň plné pery. Bez kontúrky sa ale nepohnete, takže s rúžom rovno vyberajte aj ceruzky. Prirodzený tvar pier potom ňou jemne orámujte a pery vyplňte rúžom. Aplikujte ho pomocou štetca.

5 najhorúcejších trendov v líčení priamo z prehliadkových mól: Odviažte sa s flitrami alebo farebnými linkami

Tým, že odtiene béžovej sa nosia tmavšie, nedochádza k efektu “mŕtvolných pier”, ako tomu bolo kedysi. Pery, aj keď sú tón v tóne, pleť rozžiaria a nechajú do popredia vyniknúť prirodzenú krásu ženy. Nájsť kvalitný matný rúž však nie je také jednoduché, no značky dekoratívnej kozmetiky sa čoraz viac prispôsobili trendu a niektoré z nich ponúkajú naozaj dobré kúsky. 

Dramatické pery vyzerajú sexi

Výraznejší efekt dosiahnete, keď ešte pritvrdíte a siahnete po sýtych odtieňoch bordovej či purpurovej alebo čokoládovej hnedej. Tieto na pohľad jesenno-zimné odtiene môžete pokojne nosiť aj teraz. Dôležité je, nechať oči prirodzené a použiť maximálne maskaru. Na pleť nedávajte ani mejkap, líčka môžete jemne prejsť bronzerom.

Neprehliadnite: Linka pre každý tip oka: Zistite, či si robíte správnu linku aj vy!

 

- Najčítanejšie -