Presunúť na hlavný obsah

Manžel ma roky podvádzal a mne to nevadilo. Až pokým s tým neskončil, čo mi totálne zmenilo život naruby

Erotické poviedky

Sladká nevedomosť je presne to, čo naše manželstvo držalo pokope...

Nikdy som neverila na nekonečnú lásku do smrti. No napriek tomu som sa vydala vo veľmi mladom veku. Samozrejme, svojho manžela Patrika som milovala, v podstate stále milujem. Zoznámili sme sa počas štúdia na vysokej škole. Po dvoch rokoch sme sa rozhodli vziať. Naše okolie bolo z tohto pomerne rýchleho kroku dosť prekvapené. Obaja sme mali rovnaké povahy, chceli si vybudovať kariéru, takže by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že rodina je to posledné, po čom túžime. A v podstate sme ani netúžili. Áno, chceli sme byť manželmi, no deti neprichádzali dlhé roky do úvahy.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Milujem sex s mužmi, no vzrušuje ma aj pohľad na dve ženy

Manželská idylka

Po výške sa nám obom podarilo veľmi rýchlo získať lukratívne pracovné miesta. Obaja sme na sebe tvrdo pracovali, čo sa podpísalo pod náš manželský život. Vídali sme sa veľmi málo, no povedzme si narovinu, každý z nás má svoje potreby. Muži aj ženy. Tou mojou bol pravidelný sex. Tým myslím každý deň. No keďže manžel bol pracovne vyťažený,  začala som toto potešenie hľadať inde... Každý večer, keď som bola bez manžela, vyrazila si von a zbalila nejakého muža. Len tak, pre potešenie, na jednu noc...Takže áno, bola som to ja, kto ako prvý v našom vzťahu začal s neverou.
Po dvoch rokoch od nástupu na naše pracovné miesta sa Paťo veľmi šikovne vypracoval. Zrazu bol z neho nielen atraktívny, zábavný chlap, ale taktiež veľmi úspešný. Čo samozrejme pridalo na jeho sebavedomí a prilákalo pozornosť iných žien. A chlapi sú chlapi. Keď sa im mladé, atraktívne dvadsiatničky začnú hádzať okolo krku, málokto im vie povedať nie. Nepovedal ani on. Vedela som hneď od začiatku, že si našiel milenku. Správal sa presne ako ja, keď som ho začala podvádzať. Či mi to vadilo? Nie. Pretože akonáhle mal pomer, mohla som sa tiež venovať svojim aktivitám. Doma nám všetko klapalo, spoločný sex bol super, nehádali sme sa... Mohlo by si zdať, že máme priam idylické manželstvo.

Neprehliadnite: S manželom sme zmenili len jednu vec v spálni: Náš sexuálny život zažil znovuzrodenie!

Všetko raz skončí

Takto sme si nažívali takmer desať rokov. A za ten čas on nič netušil, ja naopak som vedela úplne všetko. Ani po tých desiatich rokoch mi nenapadlo, že príde deň, ktorý zmení môj život úplne naruby. Na firemnom večierku sa Patrik opil viac, ako by mal, a pred kolegami nedokázal zakryť svoj blízky vzťah so sekretárkou. Keď mu na druhý deň došlo, čo urobil, rozhodol sa zachovať čestne a všetko mi povedať skôr, ako mi to povedia druhí. Priznal sa úplne so všetkým. Nevedela som, ako reagovať. Tvárila som sa, že som rozhorčená, ale to len preto, aby nezistil, že o tom viem. Sľúbil, že s aférkou sekne a tak aj urobil. Zrazu mal viac času, ktorý chcel venovať len mne a nášmu manželstvu, dokonca začal na mňa tlačiť, že by chcel rodinu, deti... Čo mi samozrejme nehralo do kariet. Ja som svoje jednorazové aférky jednoducho milovala a nechcela sa ich vzdať. Zrazu začal byť Patrik natoľko podozrievavý, že jeden večer sa vybral za mnou a nachytal ma priamo pri čine. Ešte v ten deň mi dal na výber. On alebo rozvod. Milovala som ho, ale hanbila sa pred ním za tie dlhé roky klamania, nevery, že som si vybrala rozvod. Nedokázala by som žiť s predstavou, že všetko o mne vie. Mesiac po odlúčení som zistila, že som tehotná. Kto je však otcom môjho dieťaťa netuším a asi to radšej nikdy zisťovať nebudem.

Mohlo by vás zaujímať: Moja najlepšia kamarátka neznáša môjho snúbenca: Keď som sa dozvedela dôvod, nevedela som, čo robiť