Presunúť na hlavný obsah

Máme dve deti a manžel nás chcel opustiť: Stačila JEDNA veta a od milenky sa nakoniec odsťahoval

Partnerské vzťahy

Po narodení druhého syna som sa o manžela zaujímala menej, možno aj preto si našiel milenku.

S Tiborom sme spolu už 8 rokov a preto je normálne, že prvotná vášeň a nadšenie už dávno vyprchalo. Napriek tomu sme žili vo vyrovnanom vzťahu.

Prečítajte si: Najšťastnejšie obdobia v živote dospelého muža, o ktoré sa pričinia ženy: Ktoré to sú?

Vždy som sa snažila, aby mal každý z nás priestor na vlastné aktivity, a preto si nemyslím, že Tiborovi v manželstve niečo reálne chýbalo. Obom sa nám v práci darilo, mali sme dvoch krásnych synov a v sexe nám to klapalo. Hoci priznávam, že po narodení druhého syna som nebola taká aktívna ako predtým. Malý mal však len dva roky a bola som na neho citovo naviazaná. Vtedy som si však neuvedomila, ako veľmi.

Jedného dňa odišiel

Nenachytala som ho s milenkou, nebola žiadna scéna, len obyčajná obálka s tým, že potrebuje pár týždňov "voľna." Myslela som si, že je to len hlúpy vtip, ale nebol. Povedal, že už to necíti tak ako predtým a preto si veci potrebuje rozmyslieť. Vedela som, že za tým musí byť žena, a nemýlila som sa. Spoločná známa ich náhodne stretla v jednom podniku. Vraj sa neobjímali, ale vyzerali akoby boli spolu. Napísala som mu len, že ho doma čakajú deti a manželka, ktorá ho stále miluje. Nič som nevyčítala, hoci ma to úplne zlomilo.

Toto som zmenila

Začala som sa o seba viac starať, cvičiť a deti mi celú situáciu "čakania" uľahčili. O tri týždne sa vrátil domov. Nerozumela som, ako sa to stalo, a on povedal, že bol hlupák, keď si myslel, že môže začať len tak nanovo. Uvedomil si, že všetky vzťahy prídu do bodu, kedy začneme pochybovať, a práve vtedy je potrebné zostať a nájsť riešenie.

Mohlo by vás zaujímať: Mám za sebou dva potraty: Takto sa nám nakoniec podarilo s manželom splodiť dieťa

Bola som prekvapená, zlomená, ale šťastná. Nechcela som vedieť žiadne detaily o konkrétnej žene, ale ako som sa o pár dní od nášho spoločného známeho dozvedela, bolo za tým aj niečo iné. Vraj Tibora nedávno stretol a medzi rečou náhodne podotkol, že má veľké šťastie, že nás má. Pretože on sám nemal na ženy príliš veľké šťastie. On netušil, že sa v tom čase Tibor od nás odsťahoval. Mám pocit, že to Tibora asi najviac ovplyvnilo. Nevinná poznámka môže niekedy zmeniť viac, ako si myslíme.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus