Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Z naoko nevinnej zábavky sa vykľul poriadny problém, keď sa do toho zapojila jeho ex...

Sex a vzťahy

Nikdy neviete ako môže milencova minulosť razom ukončiť vaše milenecké chúťky, až pokým sa nezoznámite s jeho ex.

Timea mala za sebou radu neúspešných vzťahov, preto ďalšieho muža, ktorý sa snažil upútať jej pozornosť, sa rozhodla vnímať len ako objekt možnej zábavy či rozptýlenia. „Nechcela som sa znova namotať na sladké mužské reči a skončiť so zlomeným srdcom. Nech som robila, čo som robila, v láske som jednoducho zatiaľ bola čistý smoliar...“ prezrádza naša čitateľka Timea (29).

Tak sa rozhodla, že od búrlivých vzťahov dá ruky na chvíľu preč a pokúsi sa len baviť. Vtedy jej do rany prišiel práve Lukáš, ktorý o ňu prejavoval záujem. Na jej šťastie patril on práve k tým mužom, ktorý sa neradi viazali a keď to na nich prišlo, jednoducho mali po ruke v telefónnom zozname niekoľko ženských kontaktov, ktoré im vždy ochotne vyhoveli. 

Mohlo by vás zaujímať: Sex s novým objavom som odkladala niekoľko týždňov: No pre tento dôvod by som to už dnes nikdy viac nezopakovala

Tak sa začal ich čisto na sexe založený vzťah. Žiadna prehnaná romantika, žiadne kvety, pozvania na rande, žiadne sladké reči, žiadne zbytočné nadbiehanie a očakávania: „Na moje prekvapenie som sa dokázala celkom v pohode odosobniť a zvyknúť sa len na rolu milenky, nie partnerky a na moje ešte väčšie prekvapenie, po nejakom čase sa mi to začalo naozaj páčiť.“ Tak sa stalo, že Timea a Lukáš si spoločne krátili voľné chvíle, vždy keď to na nich prišlo. 

„Mám pocit, že som si nikdy v partnerstve nevychutnala taký kvalitný sex ako počas tohto nezáväzného vzťahu. Nepotrebovali sme nič vedieť o našich priateľoch, známych, rodine, záľúbách, pretože nám stačila tá jedna spoločná. Verte, že nepreháňam, keď poviem, že Lukáš presne vedel, ako ženu rozpáliť. Dokázal ma spraviť aj niekoľkokrát po sebe, a to som nikdy predtým ešte nezažila,“ prezrádza Timea ďalej. 

Neprehliadnite: Potajme som sledovala život svojho exmanžela: Jednoduchá taktika nás opäť spojila dokopy

Všetko bolo však naoko perfektné len do okamihu, kedy jej nezačali chodiť zvláštne telefonáty a smsky od ženy, ktorá sa predstavovala ako Lukášova priateľka a žiadala, aby  mu dala pokoj, že je pre neho len zábavka a že sa aj tak znova vráti k nej: „Najskôr som to nebrala vážne, potom som sa spýtala Lukáša, či je zadaný, pretože v tomto prípade by som sa nikomu do kapusty nemiešala. Ubezpečil ma, že v žiadnom vzťahu nie je a ja som to nechala tak. Až do momentu, kedy som pred mojím bytom videla stáť neznámu ženu. No už zďaleka bolo vidieť, že je ako posadnutá. Vrhla sa na mňa a ja som nestihla ani zareagovať, pretože som ostala doslova v šoku. Dá sa povedať, že ma docela dobre doriadila, pretože som skončila na pohotovosti. O tej hanbe vám ani rozprávať radšej nebudem.“

„Nakoniec vyšiel chlapec s pravdou von. Vraj s dotyčnou psychopatkou, lebo inak jej nemôžem ani povedať, prežil istý krátky románik. No pričom z jeho strany šlo len o sex, ona sa až po uši zaľúbila a evidentne sa nevedela odmilovať,“ odhaľuje milencovu minulosť. Lukáš Timey prezradil aj to, že toto mu už raz urobila, avšak vtedy ju zastavil. Zdá sa, že Timea mala smolu, lebo dievča sa tentoraz naozaj naštvalo. 

Čítajte tiež: Alena odhalila v mobile svojho muža milenku: Namiesto toho, aby sa rozviedla, urobila TÚTO zvláštnu vec

„Každopádne od tejto skúsenosti si už svojich potencionálnych milencov trocha preverujem. Nuž nikdy neviete koľko zlomených sŕdc tí muži vlastne za sebou nechali a koľkým z nich z toho trošku prepne,“ uzatvára tentoraz už s úsmevom na perách Timea. 

 

- Najčítanejšie -