Presunúť na hlavný obsah

Sady štetcov na líčenie týchto značiek sú najviac v kurze: Prečo by ste si mali vybrať práve jednu z nich?

Móda a krása

Ak dôjde reč na spôsob líčenia, každá dobrá kozmetička vám zaručene odporučí nanášanie štetcami. Prečo? Pretože získate rovnomernejšie pokrytie makeupu, je to hygienickejšie, štetce sú viac jemnejšie k pokožke tváre a mnohé ďalšie výhody, ktoré jednotlivé značky poskytujú...

MAC

Sady štetcov tejto značky sú elitou spomedzi všetkých a nedajú na ne dopustiť najmä profesionáli. MAC používa len zvieracie štetiny, veľmi kvalitné, veľmi odolné. Cenovo samozrejme patria k tým drahším, no podľa viacerých nemajú konkurenciu.

Bobbi Brown

Známa značka ponúka jednoduché štetce na každodenné použitie, ktoré zabezpečia doslova všetko. Hoci sady nie sú také obsiahle ako iné, tých niekoľko štetcov pokrýva dokonale všetko. Sú naozaj multifunkčné, aplikácia s nimi je rýchla, ľahká a výsledok bezchybný. 

Mohlo by vás zaujímať: Strapaté obočie je jednoducho hitom, no pri jeho nosení sa treba riadiť týmito pravidlami!

Guerlain

Ak chcete prirodzenosť v pravom slova zmysle, tieto štetce vám ju zaručia. Hoci ide o drahšiu značku, mnohí potvrdia, že v tomto prípade sa oplatí za kvalitu zaplatiť.  Štetce majú okrúhly tvar, čo zaručuje bezchybnú aplikáciu len vďaka jednoduchému krúživému pohybu. Štetiny sú husté, zaoblené, vďaka čomu môžete miešať viaceré farby a na tvári neostanú žiadne nežiadúce pruhy.

Estée Lauder

Výhodou tejto známej značky a jej sady štetcov je ich vysoké pokrytie vďaka ich tvaru, odolnosť a dlhotrvácnosť. Štetce majú aj dlhú životnosť (aj viac než dva roky), pracuje sa s nimi rýchlo, jednoducho a zaručujú priam dokonalý efekt. Mnohé stálice nedajú na ne dopustiť.

Sigma

Sigma ponúka celú plejádu štetcov, ktorých štetiny sú vyrobené z mäkkých vlákien, ktoré zabezpečujú aby vaša tvár pôsobila hebko, sviežo, zdravo lesklo. Je vhodná na dlhšie cesty, kedy si potrebujete zachovať prirodzený a pekný vzhľad. Preto sú súčasťou sady aj držiaky, ku každému štetcu aj podrobný popis na jeho používanie, a dokonca dvojročná  záruka, ktorú nie všetky značky poskytujú. Naviac aj cena je prijateľná.

Sephora

Práve so značkou tejto sady máte o vytvarovanie krásnych lícnych kostí či najvýraznejších očných liniek postarané. Veľmi mäkké vlákna štetcov, ktoré sú aj veľmi ohybné a prispôsobiteľné, čím sa dostanú ľahko kdekoľvek. Jednoducho veľmi detailné štetce.

Čítajte tiež: 10 tipov na make-upy, ktoré si zamilujete: Prirodzená pleť s iskrou je nový trend vo svete krásy

Trish McEvoy

Výhodou sady tejto značky je jej široký záber (tvarovanie, kontúrovanie, tieňovanie...), pretože sa sústreďuje na to, aby bola každá jedna časť vašej tváre dokonalá. Štetce sú pritom veľmi šetrné k tvári, keďže sú z prírodných a nylonových vlákien, nekrútia sa, ale ostávajú rovné.

SHANY

Táto sada je veľmi detailná, čo sa týka kúskov na všetko možné použitie. Jej výhodou je kvalita za rozumnú cenu. Ďalšou výhodou je, že štetce sú vyrobené zo syntetických vlákien a prírodných vlasov, čo im dáva hladkosť a ľahkosť. Dá sa povedať, že táto sada je absolútne najlepšia pre začiatočníčky v nanášaní makeupu štetcami.

Morphe

Výhodou štetcov tejto kalifornskej značky je ich mäkkosť. Štetiny sú totiž vyrobené tiež zo syntetických a prírodných vlákien, čo zaručuje zlepšenie celkovej aplikácie make-upu, ktoré bude hračka aj pre začiatočníčky.

Zoeva

Táto sada vás osloví už len svojím noblesným prevedením akoby z ružového zlata. Ak sa rady hráte tak trocha na chameleóna v líčení, táto sada je presne pre vás. Štetiny sú super mäkké, aj super husté, aby prekryli každú nedokonalosť pleti. Spomedzi všetkých štetcov vyčnieva štetec na zvýraznenie s tzv ventilátorovým efektom.

Neprehliadnite: Päť najhorúcejších trendov v líčení priamo z prehliadkových mól: Odviažte sa s flitrami alebo farebnými linkami

Sonia Kashuk

Štetce tejto značky sú z vysoko odolných, kvalitných, ku koži šetrných prírodných a syntetických vlákien, pracuje sa s nimi dobre a naviac vyzerajú naozaj štýlovo. Majú rôzne veľkosti a tvary, čo ocení nejedna  z nás.

 

- Najčítanejšie -