Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte skutočnú tvár "najsexi učiteľky" matematiky: Vďaka tomuto má blondínka viac ako pol milióna fanúšikov

Krása

Kráska z Bieloruska Oksana Neveselaya sa prednedávnom zviditeľnila ako najsexi učiteľka matematiky. Ako sa jej to podarilo?

Oksana Neveselaya svojich fanúšikov zásobovala už dlhšiu dobu veľkým množstvom sexi fotografií. Nedávno sa na youtube objavilo video, kde táto kráska vystupuje v úlohe učiteľky matematiky. Automaticky tak bola vďaka videu označená za najsexi učiteľku. Aká je však pravda?

Prečítajte si: Na tejto fotke sa pobavíte: Eva Longoria a Karlie Kloss vyzerajú od pása dole neuveriteľne rozdielne!

Fotografie tejto krásky sú skutočne provokujúce. Za krátke obdobie si vybudovala obrovskú základňu fanúšikov (viac ako 600 tisíc), ale tentokrát za tým neboli len sexi fotografie. Všetko sa to stalo vďaka krátkemu zostrihu videa, na ktorom vraj Oksana vyučuje študentov matematiku v sexi oblečení. Hneď na druhý deň bola považovaná za najsexi učiteľku a počet jej odoberateľov stúpal neuveriteľnou rýchlosťou.

Mohlo by vás zaujímať: Čižmy nad kolená nikdy nevyjdú z módy: Dodajú outfitu kus ženskosti a muži sa za vami budú len otáčať

Ako sa však časom pomocou médií zistilo, Oksana nie je v reálnom živote učiteľkou matematiky, ale študentkou, keďže sama má len 17 rokov. Tento boom však nevznikol jej vlastnou iniciatívou, ale nesprávnou zámenou mien pod videom. Hoci pravda nakoniec vyšla najavo, vďaka sexi fotografiám sa počet fanúšikov tejto príťažlivej študentky neustále zvyšuje.

VIDEO: Vďaka tomuto videu sa Oksana dostala do povedomia ľudí ako "najsexi učiteľka" matematiky

- Najčítanejšie -