Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Počas milovania spravila túto nechutnú vec. Jej snúbenec ju v tú noc opustil

Erotické poviedky

Martina si myslela, že s prsteňom na ruke má zaistenú budúcnosť, jedna noc však všetko zmenila.

S Martinou sme si vždy hovorili všetko a nikdy sme pred sebou nemali žiadne tajnosti. Keď som sa dozvedela toto, rozhodnutiu zo strany snúbenca som sa nečudovala.

Prečítajte si: Môj manžel bol pri pôrode nášho dieťaťa: Keď som zbadala, koho mi tam priviedol, skoro som odpadla

Celú mladosť sa Martina snažila žiť iným životom ako jej okolie. Mala a stále má veľa zásad, ktoré dokázal len máloktorý muž vydržať. Všetko v jej živote muselo byť dokonalé a ani sexuálny život sa tomu nevyhol. Mala striktných rodičov a práve tí z nej vychovali to, čím je teraz. Hoci má o dva roky tridsať, s mužom ešte nikdy nespala. Pre ich vierovyznanie to však nie je nič netradičné, práve naopak. 

Pred rokom si našla muža...

A práve s ním sa po niekoľkých mesiacoch nakoniec zasnúbila. Pripadalo mi to unáhlené, ale ona bola presvedčená, že je to on. Avšak tesne po zásnubách začal skúšať rôzne veci len preto aby ju dostal do postele. Po roku sa nechala presvedčiť na to, že ho uspokojí aspoň ústami, hoci to nikdy predtým nerobila.

Mohlo by vás zaujímať: Môj partner zrušil svadbu pár týždňov pred naším veľkým dňom. Čo však nasledovalo neskôr, by mi nikdy nenapadlo

Následne na to, ako si ho vložila do úst, jej prišlo zle, a celú jeho mužskú pýchu ovracala. Okamžite utekala na toaletu, kde to celé predýchala, ale keď sa vrátila späť, čakalo ju nemilé prekvapenie. Hoci bola na toalete len pár minút, jej snúbenec sa zatiaľ bez slova pobalil a odišiel. Nenechal po sebe nič, žiadny odkaz, či správu. Pokúšala sa mu volať, ale ničoho sa ani po týždni nedočkala. O nejaký čas na to jej poslal len krátku správu: "Necítim to rovnako, prepáč."

Dokázali by ste sa cez takúto vec preniesť?

spolu hlasovalo 530 ľudí

áno
337
nie
193