Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Z môjho konzervatívneho manžela vypadlo po siedmich rokoch toto zvrátené želanie

Erotické poviedky

Manžela už roky milujem a inak to ani nebude. Pri tejto jeho prosbe mi však nebolo všetko jedno...

S Adamom máme ideálne manželstvo. Napriek tomu, že žijeme pod jednou strechou viac ako sedem rokov, perfektne si rozumieme.

Mohlo by vás zaujímať: Rebríček komplikovaných žien očami mužov: Myslíte, že patríte k niektorému z týchto typov aj vy?

Čo sa týka sexuálneho života, môj muž preferoval klasiku. Žiadne experimenty preto do našej spálne jednoducho nepatrili. Keď som sa aj snažila niečo navrhnúť, vždy mi tvrdil, že on na také veci príliš nie je. Osobne mi to príliš neprekážalo, pretože ma dokázal vždy uspokojiť natoľko, že som nakoniec žiadne extrémne polohy nepotrebovala. 

V deň jeho narodenín ma takto prekvapil...

Od kamarátiek som dostala pred rokom vibrátor, ktorý som počas pracovných ciest manžela občas otestovala. On však o tom nevedel, teda aspoň do toho večera. Prekvapila som ho večerou a on mojím vlastným vibrátorom, ktorý zrazu vytiahol v posteli. Povedal, že to náhodou našiel v mojej zásuvke, a ja som si spomenula, že som to tam naposledy len narýchlo vložila. Myslela som, že s tým bude mať problém, ale mýlila som sa.

Čítajte: Po tom, čo mi snúbenec povedal túto vetu som sa rozhodla odísť: Po mojom odchode však prišiel ďalší šok

Navrhol, aby sme si to v tú noc po rokoch rozdali inak. Jeho nápad ma vzrušil natoľko, že som v okamihu súhlasila. Keď mi však v najlepšom dal do rúk vlhký vibrátor a povedal, aby som mu ho strčila do zadku, prišlo mi zle. Tvrdil, že ho vzruší len to, že som ho predtým mala v sebe. Mne to však sexi nepripadalo, ale nechala som sa prehovoriť. Nespoznávala som ho, ale keď som videla, že si to užíva, zakusla som si do jazyka. Vedela som, že to robím posledný krát.