Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Vyspala som sa s niekým, s kým som nemala: Jedna noc zničila celú moju kariéru

Erotické poviedky

Niekedy stačí jeden moment na to, aby sme si zničili celý život. Dnes viem, že som bola hlúpa...

V tom čase som bola čerstvo po rozchode a rozhodla som užívať si život naplno. Každý víkend som trávila v spoločnosti kolegov na nejakej akcii a doma som prespávala len príležitostne.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Skúsili sme to v kabínke. Na to, čo sa stalo potom, tak skoro nezabudnem!

Tento životný štýl som nechala zájsť až tak ďaleko, že sa mi v posteli vystriedalo počas niekoľkých mesiacov viacero mužov. Hoci mám po tridsiatke, mala som pocit, že znova žijem. Nebola som už otrokom svojho snúbenca a robila som si, čo som chcela. Zároveň som však pracovala už roky na povýšení, od ktorého ma delil len mesiac. Všetko sa to však s týmto životným štýlom akosi spomalilo. Nič som nestíhala a šéf ku mne mierne zmenil prístup, ale napriek tomu mi veril, až do jedného momentu.

Spravila som najväčšiu chybu

Kolegyňa ma pozvala na pohárik po práci, a hoci sme sa dohodli iba na jednom, veci sa zmenili. Bolo nám tak dobre, že som zabudla na jeden dôležitý event, na ktorom malo prebehnúť obchodné stretnutie. Keď mi šéf zavolal, aby doladil nejaké informácie ohľadom večera, precitla som. Kolegyňa to prehnala tak, že si zavolala taxík, kým ja som sa musela zúčastniť. Narýchlo som sa doma prezliekla a v "nálade" som išla na akciu. Človeka, s ktorým som mala prebrať obchod, som osobne nepoznala, a preto keď pristúpil ku mne zozadu muž a spýtal sa či ma môže pozvať na pohárik, neprotestovala som. Ľudia pomaly odchádzali, ja som postupne zabudla na klienta a venovala sa novému objavu. Keď povedal, že jeho "rande" už zrejme nedorazí, spýtal sa ma, či nebudeme pokračovať u neho na hoteli. V tú noc mi bolo všetko jedno. Rozdali sme si to niekoľkokrát a poviem vám, že bol naozaj dobrý.

Čítajte: Najlepší sex v živote som mala s mužom, s ktorým som to (ne)chcela: Toto odhalenie hovorí za všetko

Ráno som sa zobudila na silnú bolesť hlavy a zbadala prázdnu posteľ. Na jeho strane zostal len lístok: "Musel som odcestovať, ďakujem za večer." Neskôr som si našla niekoľko zmeškaných hovorov od šéfa a spomenula si, že som sa s dôležitým klientom nestretla. Na sms "Ako to dopadlo?" som odpovedala, že na akciu neprišiel. Hneď na to mi zavolal a povedal, že nech ho nenaťahujem, lebo ma ľudia z firmy videli, ako s ním odchádzam z akcie. Ja som však tvrdila, že som odišla s iným mužom. Následne na to mi poslal fotografiu klienta. Prišlo mi zle. Bol to ten istý človek, s ktorým som strávila noc. Veľká spolupráca sa nekonala, a moje povýšenie sa zmenilo na hodinovú výpoveď.