Presunúť na hlavný obsah

Bola som jeho sexuálnou učiteľkou: Naša hra však časom nabrala iný rozmer!

Erotické poviedky

V mojom veku ženy so sexom prestávajú, ja som vďaka Jakubovi nabrala druhý dych.

Kým sa všetky moje priateľky stávajú pomaly babkami, ja skúšam nové polohy s mojim zajačikom. Na začiatku to však bolo úplne inak.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Priťahujú ma mladší muži, milenecký pomer s jedným z nich mi naštrbil povesť

S Jakubom sme sa stretli v divadle. V ten večer som sa rozhodla ísť na predstavenie sama. Potrebovala som sa po práci vyventilovať, a to som dokázala len pri sledovaní kvalitného divadelného predstavenia. Môj manžel ma opustil kvôli mladšej už pred niekoľkými rokmi, a odvtedy som nikoho nemala. Žiadne deti, pes, iba práca, priateľky, a divadlo. Milovala som pohľad na mladých umelcov, pripomínali mi môjho manžela, ktorý bol úspešným tanečníkom.

Miesto pri mne zrazu obsadil vkusne oblečený mladík. Narýchlo sa usmial, a pozorne sledoval celé predstavenie. Na konci sa ma spýtal na môj názor, a tiež ho zaujímalo, či nemám chuť na pohár vína. Jeho trúfalosť ma dojala. Pozvanie som neodmietla, a tak sme sa spolu s mladým mužom, Jakubom presunuli do malého, takmer prázdneho baru.

Toto som nečakala..

Už pár rokov takmer nepijem, a tak mi pár pohárikov udrelo do hlavy viac, ako by som čakala. Opýtal sa, či ma môže odviezť domov, a ja som neprotestovala. Vystúpil so mnou, s tým, že mi pomôže dostať sa bezpečne do postele. V spálni ma zrazu pobozkal, a pri bozku to neskončilo. Požiadal ma o to, aby by som bola jeho prvá. Neverila som, ale svojimi nesmelými pohybmi ma presvedčil. Jakub mal 25 rokov, a žiadne skúsenosti. Bolo to šialené, ale rada som ľuďom dávala príkazy, a preto som mu ukázala všetko, čo som sa pri mužoch v minulosti naučila.

Prečítajte si: Stačila táto situácia a môj partner sa vrátil k svojej bývalej: Svoje správanie dodnes ľutujem

Môj „zverenec“ sa počas noci zlepšil natoľko, že sme si naše nočné stretnutia ešte pár krát zopakovali, a úlohy učiteľa postupom času vymenili. Cítila som sa mladá, krásna, a dominantná. Náš románik som musela však po polroku ukončiť, keď sa Jakub na mňa pripútal natoľko, že začal túžiť po spoločnom dieťati..

Prečítajte si: 5 skvelých ťahov pri masturbácii, ktoré by ste mali vyskúšať