Presunúť na hlavný obsah

Detské hviezdy z obľúbených filmov a seriálov po rokoch: Takto žijú a tomuto sa venujú dnes

Zahraničné celebrity

Navždy si ich budeme pamätať ako deti, no z nich sú už dávno dospelí ľudia. Čo myslíte, zostali vo svete kamier, alebo sa utiahli do úzadia? Ako vyzerajú a aké životy vlastne žijú?

Mischell Tanner alias Mary-Kate a Ashley Olsen

Snáď najznámejšie hollywoodske dvojičky, ktoré sa objavili na obrazovkách ešte keď nosili plienky a to doslova. Máme na mysli obľúbený seriál 90-tych rokov, Plný dom, po ktorom nasledovalo množstvo ďalších seriálov a rodinných filmov ako Dve z jedného cesta, Sestry v akcii, Sestry v Londýne atď., ktoré ich vystrelili doslova na výslnie. Dvojičky nelenili a rozbehli úspešnú kariéru módnych návrhárok luxusného oblečenia. No preslávili sa aj inými, už menej lichotivými vecami ako napríklad anorexia a depresia Mary-Kate, jej vzťah s o 17 rokov starším nevlastným bratom francúzskeho prezidenta, Olivierom Sarkozym, ktorého si minulý rok aj vzala. Zdá sa, že z tejto dvojice dvojičiek, je práve Mary-Kate tá, ktorá je so sebou večne nespokojná. Dokonca nedávno podstúpila aj plastiku tváre, aby sa od svojej sestry aspoň trocha líšila. Nič to však nemení na fakte, že aj naďalej vystupujú ako jedna a vždy držia pri sebe. 

Mohlo by vás zaujímať: Julia Roberts a Richard Gere: Prečo sa nikdy nedali dokopy ako pár a ako vyzerajú po rokoch ich rodiny?

Ruthy Camden alias Mackenzie Rosman

Tak túto dnes už ženu si môžete pamätať z populárneho rodinného seriálu  „V siedmom nebi“, ktorý sa vysielal medzi rokmi 1996 a 2007. Malé kučeravé dievčatko už dávno vyrástlo a dnes má 26 rokov. Málokto vie, že Mackenzie miluje zvieratá, predovšetkým kone, ktorých aj niekoľko vlastní. Dokonca s nimi aj súťaží. Čo je však ešte oveľa záslužnejšie, je veľmi aktívnym zástancom získavania financií pre nadáciu ľudí s cystickou fibrózou. Totiž aj jej nevlastná sestra trpela týmto ochorením pred tým než napokon zomrela. Dokonca aj jedna časť seriálu bola venovaná práve tomuto ochoreniu. Okrem iného sa venuje aj organizácii, ktorá pomáha zneužívaným deťom a naďalej sa objavuje vo filmoch, seriáloch a početných reklamách asi už od štyroch rokov. Dokonca sa objavila aj na obálke časopisu Maxim. 

Col Sear alias Haley Joel Osment

Túto detskú hviezdu, chlapca s veľkými očami, si pamätáme hneď z viacerých skvelých filmov. Medzi inými aj Šiesty zmysel s Brucom Willisom, kde skvele zahral Cola Seara, chlapca prenasledovaného mŕtvymi, alebo Pošli to ďalej s Kevinom Spaceym a Helen Hunt, film Stevena Spielberga, Umelá inteligencia a ďalšie. Dnes však tento 28-ročný mladík tohto chlapca už dávno nepripomína. Možno za to môže aj hustá brada, ktorú si pestuje a kilá naviac. V rannej mladosti bol tiež zatknutý aj za drogy a alkohol, kvôli ktorým spôsobil vážnu dopravnú nehodu a musel podstúpiť liečenie. Po tomto incidente sa však pozbieral a hoci veľké filmové role už nedostal, postačuje mu práca dabingového herca v animovaných filmoch, aj vo videohrách. Okrem iného je od siedmich rokov zanietený golfista, klavirista a hrá aj na gitaru. 

„Kučeravá Sue“ alias Alisan Porter

Kto by si nepamätal ďalšie roztomilé dievčatko, ktoré sa nám každý rok počas sviatkov pripomína smutným filmom so šťastným koncom, Kučeravú Sue? V súčasnosti žije v Kalifornii, venuje sa len svojej speváckej kariére a hudobnej skupine, The Alison Porter Project, a vlasy nosí rovné, dokonca ich aj zosvetlila. Ako mnoho detských hviezd, aj ona prešla bojom s alkoholom a drogami. Dnes však tvrdí, že je čistá  a poctivo na svojej kariére „maká“. Zúčastnila sa americkej verzie speváckej súťaže The Voice, kde očarila Christinu Aguileru. Dokonca sa vydala a má dve deti. Založila tiež facebookovskú stránku a blog pre matky. 

Čítajte tiež: Slávne filmové dvojice, ktoré sa do seba zaľúbili aj v reálnom živote: Niektoré z nich poznáte, iné vás pobavia!

Hobie Buchannon alias Jeremy Jackson z „Baywatch“ 

Detská hviezda z kultového seriálu 90-tych rokov, Baywatch, Mitchow syn Hobie. Tento malý fešák rástol spolu so seriálom. Dnes, už ako 36-ročný muž na sebe stále pracuje, no v minulosti si tiež prešiel drogovým peklom. Drogami však jeho zlé obdobie neskončilo. Zúčastnil sa aj britskej verzie reality show Big Brother, z ktorej bol vylúčený za neprístojné správanie k spolusúťažiacej. No čo je ešte horšie, dokonca bodol ženu, ktorá sa mu snažila zabrániť v krádeži auta. Herec s ťažkou povahou sa stihol raz oženiť, ale dnes je už rozvedený. Tak sa zdá, že je tento fešák nenapraviteľný. 

„Matilda“ alias Mara Wilson 

Pamätáte sa ešte na inteligentné dievčatko, ktoré zažiarilo vo filme Matilda po boku Danny Devita alebo z filmu s Robinnon Williemsom, Otec v sukni? Tak toto je ona z roku 1996 a dnes. Pred týmto filmom účinkovali ešte v ďalších, napr. Zázrak na 34. ulici, avšak po dokončení filmu Matilda, jej zomrela mama na rakovinu. Odvtedy akoby stratila chuť hrať. Dnes si už len sem tam zahrá v nejakom televíznom seriáli. Pre jeden internetový portál aj napísala článok, ktorý sa venoval detským hviezdam a ich nie práve ľahkému osudu. Keď mala totiž 12 rokov, diagnostikovali jej obsedantno-kompulzívnu poruchu, kvôli ktorej bojovala s depresiou a úzkosťou. V súčasnosti sa teda venuje najmä písaniu na internete a osvete svojej choroby. 

Kevin alias Macaulay Culkin 

Neexistuje snáď nikto, kto by nepoznal tohto herca a jeho osud. Smelo môžeme vyhlásiť, že Macaulay je doposiaľ najobľúbenejšou detskou hviezdou, no aj najhoršie dopadol. Kto by to bol povedal, že z tohto rozkošného a talentovaného chlapca vyrastie muž zničený drogami, alkoholom aj liekmi, ktorý už viac nie je schopný postaviť sa pred kameru a správa sa naozaj zvláštne. Naviac jeho výzor hovorí sám za seba. Hoci má len 36 rokov, vyzerá ako starý a zničený muž, o ktorého už médiá neprejavujú prílišný záujem. Dokonca mnohí ani netušia, kde sa momentálne pohybuje a čo robí. Pritom všetkom je takmer neuveriteľné, že dokázal zbaliť Milu Kunis, s ktorou tvoril pár dokonca niekoľko rokov. 

Neprehliadnite: Škaredá Betty už nie je viac "škaredá": Pozrite sa, ako sexi vyzerá herčka po 10 rokoch!

- Najčítanejšie -