Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívna masáž pre vyhladenie vašej pleti: S touto procedúrou omladnete o niekoľko rokov

Feminity TV

Novinkou na dermatologicko-laserovej klinike TOMAR je exkluzívny francúzsky prístroj na vyhladenie pleti.

„Endermolift-liftmasáž je neinvazívna metóda na stimuláciu buniek v pokožke. Procedúra je vhodná na ošetrenie pokožky tváre, krku, dekoltu a ramien. Pomáha zjemniť pokožku, eliminovať nedostatky a hydratovať pleť. Požívaním Endermoliftu sa redukujú vrásky, zmenší podbradok a zlepšujú sa kontúry tváre, ktoré vekom padajú dole,“ vysvetľuje lekárka kliniky Tomar, Adriana Tomeková.

Prístroj je vekovo neobmedzený

Ošetrenie je vhodné pre pacientov od 20 rokov, keďže obsahuje program aj pre problematickú pleť. Prístroj je určený pre ochabnutú a unavenú pokožku, ošetrenie okolia očí, poklesnuté kontúry tváre. Jeden z programov je aj Express beauty, po ktorom je pleť rozžiarená a vyhladená. Liftmasáž je vekovo neobmedzená, takže je možné ju využiť rovnako pre mladú problematickú pleť, ako aj pre zrelú.

Výsledky sú viditeľné po prvom ošetrení

Celé ošetrenie trvá od 30 do 50 minút, záleží, či sa ošetruje len tvár alebo aj iné časti ako sú krk a dekolt. Výsledky sú viditeľné po prvom použití exkluzívneho prístroja, ale odporúča sa opakovať procedúru 10-krát v intervaloch 2-krát do týždňa. Používaním tejto špeciálnej technológie sa zvyšuje produkcia kyseliny hyalurónovej, tvorba nového kolagénu a viditeľné je aj spevnenie pokožky.

Feminity TV: Lekárka kliniky Tomar, Adriana Tomeková o unikátnom prístroji Endermolift

- Najčítanejšie -