Presunúť na hlavný obsah

Mladá blogerka zobrazila znamenia pomocou mejkapu: Výsledok je neuveriteľný!

Krása

Mejkap je tajná zbraň každej ženy, avšak to, že sa ním dá vyjadriť i znamenie, v ktorom sme sa narodili, je naozaj niečo neobyčajné.

Mladučká modelka a mejkap artistka Setareh Hosseini na svojom Instagrame zverejnila fotografie, na korých pomocou mejkapu zachytila každé jedno znamenie zverokruhu spoločne s popisom, ktorý ho do bodky vystihuje. Nájdete sa v nich i vy?

Vodnár 

Žena narodená v znamení vodnár je prirodzene šialenou vedkyňou vo vlastnom laboratóriu, ktorá vytvára a inovuje dňom i nocou. Jej nespútaný prílev myšlienok a prekvapujúce činy sú tým, čo ju robí tak nepredvídateľnou a rebelantskou. Jej špecializáciou je anarchia. Nikdy neprestane húževnato bojovať za slobodu a duchovno sveta a jej múdrosť ju poháňa vpred. Aj keď sa to zdá nemožné, je očarujúca a strašidelná zároveň. V jej prípade je len tenká čiara medzi tým, čo je geniálne a čo šialené. Žije v budúcnosti a nesie sa na vlnách.

Prečítajte si aj: Vyzerajú lepšie bez mejkapu ako s ním: Krásna Surovcová, Čírová a to ste ešte nevideli Danielu Peštovú

Ryby

Nekonečná a hlboko mysteriózna je žena narodená v znamení rýb. Jej myseľ sa potápa tam, kde by sa iní už dávno utopili. Vždy sa plaví opačným smerom, čo reprezentuje dualitu jej duše. Nikdy neprestane očarovať, jej srdce je ako oceán emócií, stále snívajúci o diaľkach, ktoré len ona sama može dosiahnuť.

Baran

Neskutočne vášnivá, oblečená v železnom brnení, jej rohy vždy pripravené do bitky. Nikdy sa nebojí prevziať vedenie a zbožnuje pocit konkurencie. Hnaná oduševnením a narodená preto, aby sa jedného dňa stala vodcom. Nosí v sebe čistú  a nebojácnu detskú dušu.

Býk

Nekompromisne tvrdohlavá, s pevnou voľou a zanietením. Jej temperament dokáže rýchlo vzbĺknuť havne v prípadoch, keď ju niečo vytočí až do krajnosti. Aj napriek tomu má však rada výzvy a vďaka jej zmyslu pre stálosť sa na ňu vždy dá spoľahnúť.

Blíženci

Ľahko ju spoznať vďaka jej rozporuplnej náture, jej myseľ sa nikdy nevie rozhodnúť medzi logickým a absurdným. Sama je kombináciou inteligencie, dovtipu a výrečnosti. Nikdy neprestane bojovať sama so sebou. Odzrkalí tvoje najlepšie i najhoršie stránky a zároveň ti ukáže veci, o ktorých si ani netušil, že ich potrebuješ vidieť.

Rak

Je jemným odrazom Mesiaca, vlnami, ktoré sa rozbíjajú o pobrežie. Všetko cíti tak hlboko aj napriek tomu, že to nedáva najavo. Možno sa jej ulita zdá tvrdá a nepriestrelná, to však len dosledne chráni jej jemnú dušu. Dotkneš sa jej a zistš, že je reálnejšia než hocičo, čo si doteraz mal možnosť okúsiť. Kozmické časti mesačného prachu jej prúdia v žilách. Pretože je ako Mesiac, každý deň sa ti bude zdať iná.

Lev

Je ľahké zahliadnuť ju v dave ľudí. Je totiž tá s najhlasnejším smiechom, najžiarivejším úsmevom a s najväčším sebavedomím. Jej vlasy sú vyrobené z čistého zlata a jej pleť žiari. Je alfou, levicou, vodcom a bojovníkom. Na prvý pohľad sa može zdať zraniteľná a jemná, no opak je pravdou. V jej vnútri totiž drieme oheň.

Panna

Je zosobnením nevinnosti, čistoty a spravodlivosti. Jej podstata ju robí tak bystrou. Všetko sa v nej mieša a vytvára očarujúce spektrum. Je nepoškvrnenou, ba priam panensky čistou, pričom sa vždy vo všetkom snaží nastoliť poriadok.

Váhy

Jej očarujúca osobnosť je na nezaplatenie. Jej hlas je tak melodický. Aby si ju pochopil, musíš najprv porozumieť podstate váh. Tie totiž neustále balancujú medzi myšlienkami a emóciami. Je kvetom so skrytými tŕňmi, bez nej by jednoducho život nebol férový.

Škorpión

Všetko je v jej prenikavom pohľade. Jej tmavé oči sú zlovestné a hypnotické zároveň. Silné, náruživé a tak intuitívne. Je silná a rovnako tak tajomná, z polovice bohyňou a z polovice peklom. 

Strelec

Nikdy neprestane pátrať po nových nápadoch a zážitoch. Jej šíp symbolizuje jej tužbu po presnom smere a vyšších cieľoch. Je strojcom dobrodružstva, a liečiteľom. Jej vysoká inteligencia buduje most medzi nebom a zemou.

Inšpirujte sa: Najznámejšia topmodelka 90. rokov Linda Evangelista: Na foto z civilu by ste ju na prvý pohľad nespoznali 

Kozorožec

Jej zanietenie je obdivuhodné. Je domyseľná, ambiciózna a vo velení. Vždy je lojálna a dosiahne, čo chce. Nič pre ňu nie je nezdolateľné a jej láska je rovnako stabilná ako Zem sama.

Ktorý mejkap sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 854 ľudí

Vodnár
60
Ryby
42
Baran
30
Býk
117
Rak
58
Lev
76
Panna
42
Váhy
36
Strelec
203
 

- Najčítanejšie -