Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na posledný mesiac v roku: Čo všetko sa môže zmeniť ešte v priebehu decembra vo vašom živote?

Zábava

Záver roka 2016 je pred nami, avšak to neznamená, že krátko pred novým rokom nás nemôže už nič prekvapiť. Ako na tom budú jednotlivé znamenia zverokruhu?

Baran

Vďaka vytrvalosti, ktorú ste oproti iným znameniam mali, ste mali pomerne úspešný rok. Aspoň, čo sa týka vzťahov a od tých sa veľa odvíja. Nezaspite však na vavrínoch, aby ste posledný mesiac nepokazili niečo, čo ste budovali celý rok.

Býk

Nemali by ste sa báť povedať si svoje. Bolo dosť mesiacov, keď ste sa prispôsobovali ostatným, teraz je čas, aby sa oni prispôsobili vám. Nepúšťajte sa však do väčších výziev v práci, šetrite si sily na ďalší rok, budete to potrebovať.

Prečítajte si: Aký typ ženy ste podľa mesiaca vášho narodenia? Novembrové majú jednu "superschopnosť", aká je tá vaša?

Blíženci

Posledný mesiac v roku by ste mali byť veľmi opatrní, najmä vo vzťahoch, ktoré ste uplynulé mesiace zanedbávali. Máte tak šancu napraviť to práve v období, ktoré praje rodine a harmónii. 

Rak

Hoci ste mali úspešný rok, mierne zanedbávate svoje zdravie a psychickú pohodu. Je to to najdôležitejšie, čo máme, tak k nemu aj tak pristupujte. Ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. Problémom vašej vyťaženosti môže byť nedostatok voľnočasových aktivít.

Lev

So zákernými ľuďmi vo vašom okolí sa akoby vrece pretrhlo. To, čo budete potrebovať, je nadhľad. Pokiaľ nemusíte, nenechajte vaše ústa prehovoriť skôr ako mozog. Inak na to doplatíte, niekto to môže proti vám zneužiť.

Panna

Váš rok bol v norme a nemali by ste si sťažovať. Treba byť vďačný za každý prežitý deň a viac si ho užívať. Zabudnite na sťažovanie sa a zoberte život do vlastných rúk. Nechajte si čas popremýšľať nad tým, čo by ste mohli alebo chceli v novom roku zmeniť a choďte do toho.

Váhy

Niekomu ležíte v žalúdku, a preto buďte veľmi opatrní, s kým a o čom sa rozprávate. Nič zlé vám nehrozí, pokiaľ im v tom sami nepomôžete. Sústreďte sa konečne na to, čo chcete vy sami a neriešte okolie.

Škorpión

Niekedy zbytočne vytvárate napätie vo vzťahoch a neuvedomujete si, že práve vďaka zdravým vzťahom sa vám darí aj v pracovnom živote. Nepozastavujte sa nad malichernosťami, viac si užívajte život a to je jedno, koľko máte rokov. 

Strelec

Nenechávajte si všetko len pre seba. Máte vo svojom okolí totiž ľudí, ktorým ste inšpiráciou, no niekedy na nich môžete pôsobiť arogantne. Buďte viac uvoľnenejší, priateľskejší a sami uvidíte, ako vám to zmení vzťahy. Stanete sa pre okolie príťažlivejší.

Kozorožec

Život vás za posledné mesiace pekne skúšal, no ustáli ste to. Nepoľavujte a prehodnoťte, s ktorými ľuďmi sa vám vôbec oplatí stretávať sa, aby nesklamali vašu dôveru. Nemusíte mať výčitky, obklopte sa jednoducho len tými, ktorí za to stoja a nevadí, že ich spočítate len na jednej ruke.

Neprehliadnite: Posledné číslo v roku vášho narodenia veľa odhalí: Aké je tajomstvo vášho života?

Vodnár

Vyťažte zo života, čo sa dá. Tak znie heslo na posledný mesiac, ktorého by ste sa mali držať. Avšak, nemáme na mysli vypočítavosť. Práve naopak. Neprehliadnite malé veci, ktoré dokážu urobiť veľké zázraky.

Ryby

V hlave sa vám víri množstvo emócií a nemáte ich poriadne usporiadané. V decembri by ste to mali nechať tak a neskôr sa radšej poraďte s niekým blízkym. Často vám totiž práve on otvorí oči a navedie na tú správnu cestu. Nehanbite sa za to, je to normálne a k životu to patrí. Takýchto ľudí si treba vážiť. Nie každý ich má.

- Najčítanejšie -