Presunúť na hlavný obsah

Trend sezóny, ktorý milujeme: Čižmičky s farebným alebo metalickým podpätkom zabezpečia originálny outfit

Móda

Niekedy stačí naozaj malá zmena a výsledok či dojem je celkom odlišný. V tomto prípade zaostríme oko na topánky a konkrétne na podpätky!

Priznávame, sme závislé na topánkach. Dizajnéri nám totiž každé obdobie svojou tvorbou ukazujú, že je sa rozhodne na čo pozerať a odolať týmto skvostom si vyžaduje naozaj kus sebazapretia. Ak ste na rovnakej vlne s nami, rozhodne si nenechajte ujsť tento trend.

Prečítajte si: Farbou roka 2017 je Greenery: Ak ju skombinujete s týmito odtieňmi, bude aj na vás vyzerať skvelo

Zaujmite zdola nahor

Hovorí sa, že podľa topánok spoznáš človeka. Podľa dizajnových topánok a odvážnych kreácií takisto. Ikony žijúce vo svetových metropolách o tom vedia svoje.

Nahliadli sme do ich šatníka a ten je odrazom jednoduchých nadčasových strihov. To, kde sa v súčasnosti najviac ženy “odviažu” sú práve topánky. A kabelky, ale o tých až nabudúce.

Neprehliadnite: Systém 5x5 v šatníku: Týchto 5 vecí by ste mali mať a kombinovať navzájom

Kým minulý rok mnohí predpovedali zánik čižmičiek s transparentným, metalickým alebo farebným podpätkom, táto sezóna ukazuje, že na trhu je ich ešte viac. Udržali si svoje miesto, zmenili sa len farebné prevedenia. Prevažujú zemité odtiene a stávka na klasiku.

Do hry výrazne vstúpil aj zamat a zamiešal karty. Na topánkach vyzerá veľmi výrazne, odvážne a aj preto nás baví. Nehovoriac o jemnom náznaku trblietok či iných aplikácií, ktoré spadajú síce do trendovejšej záležitosti, ale oplatí sa občas si uletieť aj na takomto niečom. Inšpirujte sa naším výberom a určite si zaobstarajte jedny aj do svojho topánkového kráľovstva.

Inšpirujte sa: Čižmy nad kolená nikdy nevyjdú z módy: Dodajú outfitu kus ženskosti a muži sa za vami budú len otáčať

- Najčítanejšie -