Presunúť na hlavný obsah

Kráľovnou Plesu v opere 2017 sa stala Zuzana Mauréry: Skvelá herečka vás okúzlila spomedzi dám najviac!

Slovenské celebrity

O tom, že tento rok bola konkurencia naozaj veľká, svedčia aj výsledky ankety o kráľovnú Plesu v opere 2017. Zuzana Mauréry napokon zvíťazila a len o šestnásť hlasov predbehla Tamaru Heribanovú.

Minulú sobotu sa konal v historických priestoroch Slovenského národného divadla Ples v opere 2017, na ktorom sa každoročne zúčastnia prominentní hostia z oblasti kultúry, športu a biznis elity. Prítomné dámy stavili tento rok na naozaj elegantné modely, no za najväčšiu dámu večera ste zvolili úspešnú a talentovanú slovenskú herečku Zuzanu Mauréry. Do ankety sa zapojilo neuveriteľných 14 503 čitateľov a my v redakcii Feminity ďakujeme za vašu priazeň a srdečne blahoželáme herečke k tomuto víťazstvu.

Prečítajte si aj: Prvé fotografie z Plesu v opere 2017: Lucia Hablovičová jednoznačne ohúrila, minuloročná kráľovná plesu chýbala

Herečka Zuzana Mauréry kráľovnou večera

Zuzana Mauréry sa zhostila svojej roly moderátorky 17. ročníka Plesu v opere s noblesou jej vlastnou. Herečka vyzerala pôvabne v červenej večernej róbe od Jany Kuzmovej, ktoré dokonale dopĺňali šperky ALO diamonds. Na celkový styling dohliadala Barbora Yurkovic. So Zuzkou spolupracujem ako osobná stylistka už dlhší čas. Tentoraz ma prizvala k príprave šiat a celkového looku pri príležitosti moderovania Plesu v opere,“ opísala stylistka. 

Neprehliadnite: Róby z Plesu v opere: Tamara Heribanová má našliapnuté poriadne vysoko, kto sa stane podľa vás kráľovnou plesu?

„Moja práca spočívala v návrhu a udržaní štýlu, ktorý je pre Zuzku blízky a teda aj vo výbere módnej návrhárky, ktorá by prirodzenou cestou vedela zhmotniť naše predstavy bez toho, aby sme ju zásadne ovplyvňovali,“ povedala Barbora Yurkovic, ktoré zároveň vysvetlila, prečo si Zuzana Mauréry vybrala práve Janu Kuzmovú. „Dizajnérka úplne pochopila naše predstavy a šaty zhmotnila tak, aby pôsobili nadčasovo, nepreplácane a zároveň krásne vyzdvihli Zuzkinu postavu a charakter.“

Inšpirujte sa: Pozreli sme sa na účesy z Plesu v opere 2017: Ktoré dámy okúzlili korunou krásy najviac?

Pozrite si celkové výsledky ankety Feminity o kráľovnú Plesu v opere 2017

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus