Presunúť na hlavný obsah

Podľa TOHTO zistíte, či s vami muž ráta ako s budúcou manželkou alebo ste pre neho len nezáväzná partnerka

Partnerské vzťahy

Najväčšia zamilovanosť po určitom čase opadne a príde krutá realita. Ako však zistíte, že vaša rozprávka sa ešte ani zďaleka nekončí a muž to s vami myslí naozaj vážne?

On je iniciátor

Namiesto toho, aby sa vyhýbal vašim spoločným aktivitám, je to práve on, kto neustále iniciuje vaše stretnutia, chce s vami tráviť každú voľnú minútu a vždy vymyslí program, ktorý môžete robiť spoločne. Pri každom plánovaní berie do úvahy i váš názor, preto sa nemusíte báť, že by sa vám náhodou spoločne strávený čas nepozdával alebo by ste si ho vedeli predstaviť aj inak. Jednoducho, buďte rady, máte pri sebe Pána Proaktívneho.

Počúva, ale naozaj

Samozrejme, že niekedy treba informácie selektovať, avšak muž, ktorý to s vami naozaj myslí vážne sa naozaj snaží počúvať, čo mu hovoríte, pretože to ho to zaujíma a vie, že to v budúcnosti bude dôležité.  Nikdy pri ňom nemáte pocit, že si rozprávate do vetra, práve naopak. Tento muž sa vás pýta, chce vedieť viac a o pár dní vám ešte i pripomenie, o čom ste sa kedysi rozprávali.

Inšpirujte sa: V tento deň si radšej svoju polovičku sledujte viac: Viete, v ktorom dni podvádzajú vo vzťahu ľudia najčastejšie?

Nič nesilí, ale dáva si pozor, aby o vás neprišiel

Muž, ktorý s vami ráta ako s potencionálnou partnerkou na celý život na vás nikdy netlačí. Nesnaží sa vsugerovať vám svoj názor a nepokúša sa dostať vzťah do línie, na ktorú ešte nie ste pripravená alebo sa necítite. Vždy vám nechá voľnú ruku v rozhodovaní, pretože vo vás nechce vyvolať pocit, že ste zavretá v klietke a váš názor vo vzťahu nie je podstatný, práve naopak.

Chráni si vás

Ak hovoríme, že si vás chráni, myslíme to doslova. Nezáleží mu na tom, či vaša cesta domov trvá len 5 minút alebo pol hodinu, aj tak vám nakoniec zavolá, aby sa uistil, či ste naozaj v poriadku, živá a zdravá. Navyše sa dokonca ponúkne, že pôjde s vami alebo si aspoň môžete počas cesty volať, aby sa vám nič nestalo. Jednoducho mu na vás záleží a bojí sa o vašu bezpečnosť. Tu už o nezáväznosti nemôže byť ani reč.

Prečítajte si: Chcete, aby vám dal prednosť pred milenkou? Spravte ešte dnes tieto tri veci!

Kamaráti o vás vedia

To, že ste spolu nie je žiadne tajomstvo. A to nielen z vašej strany, ale i z jeho. Kdekoľvek sa ocitnete, s hrdosťou vás predstavuje ako svoju partnerku, pýši sa vami a dáva najavo to, ako veľmi mu na vás záleží. Jeho kamaráti i kolegovia presne vedia, kto ste, pričom ste sa o to sama nikdy nepričinili. Rovnako mu vôbec nerobí problém vziať vás na firemný obed či posedenie s kamarátmi zo sebou.  Znamenáte pre neho totiž viac ako nezáväzné povyrazenie.

Rodičia nie sú problémom

Na  lámanie chleba však príde vtedy, keď sa váš partner rozhodne, že nadišiel ten správny čas, aby vás predstavil rodičom. Ak s tým nemá žiaden problém a doslova chce, aby ste sa stali súčasťou rodiny, spoznali jeho matku i otca a zamilovali si ich od prvého momentu, máte vyhraté. Ženu, s ktorou by neplánoval budúcnosť by žiaden muž nevzal domov len s rozmaru a nudy. Muži si totiž tak dôležitú vec akou je prestavenie partnerky rodičom radšej dvakrát premyslia, než by mali urobiť chybu.

Mohlo by vás zaujímať: Po všetkých hádkach sa Peter nášho manželstva pomaly vzdával: Jedna otázka to však celé zvrátila

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus