Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tomuto triku od krásnej Audrey Hepburn dosiahnete dokonalý pohľad: Vaše mihalnice nikdy nevyzerali lepšie

Krása

Audrey bola módnou ikonou a skutočne výnimočnou ženou. Aj vďaka tomuto malému triku si vytvorila dokonalý look svojich mihalníc.

Herečka Audrey Hepburn bola a vždy bude ikonou a inšpiráciou pre mnohé ženy. Jej šmrnc, vkus a krása žijú dodnes. Audrey jednoducho vedela, čo jej pristane a svoju ženskosť nikdy nezaprela.

Prečítajte si aj: Celosvetovo uznávaná ikona, ktorá má slovenské korene: O tejto informácii sme doposiaľ nevedeli

Okrem úžasného módneho vkusu, mala legendárna herečka aj rôzne beauty vychytávky. Jednou z nich je aj trik s mihalnicami, vďaka ktorému dosiahli iný rozmer a ona sama dokonalý pohľad. Práve jej oči boli považované za jedny z najkrajších.

Na toto nedala Audrey dopustiť

Po tom, ako si herečka naniesla špirálu, zvykla používať špendlík na to, aby oddelila každú jednu mihálnicu. Týmto, na prvý pohľad náročným, trikom dosiahla prirodzený a hlavne dokonalý look. Rovnako sa tak vyhla zlepeným mihalniciam a nerovnomernému naneseniu špirály

Audrey nebola dokonalá len vďaka tomu, ako vyzerala, ale hlavne vďaka svojmu životnému štýlu, zásadám a myšlienkam, ktorými sa riadila. Jednou z nich je aj jej obľúbená veta o tom, že krása ženy nie je v jej postave, či v šatách, ktoré má na sebe, ale skrýva sa v ženských očiach. Vedela, že práve tie sú oknom do duše a povedia o človeku viac, ako čokoľvek iné.

Inšpirujte sa: Ofina ako nový trend? Tento rok sa vracia do módy v oveľa lepšom prevedení!

 

Vyskúšali by ste niečo podobné?

spolu hlasovalo 115 ľudí

áno
98
nie
17

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus