VIDEO: Tanečnica Vierka Ayisi predstavila nový projekt Fit Inspirit: Vďaka nemu sa môžete dostať do formy!

Nielenže je krásna, ale aj talentovaná. Taká kombinácia je zaručenou zárukou množstva skvelých vecí. Jednou z nich je aj jej nový projekt online cvičenia s názvom Fit Inspirit, o ktorom nám porozprávala.

Vierka vyzerala naozaj krásne, aj vďaka výberu svojho outfitu, čo poviete?

Vierka vyzerala naozaj krásne, aj vďaka výberu svojho outfitu, čo poviete?

Zdroj: Ján Zemiar

Cvičenie  nielen o fyzične, ale aj duchovne

Dcéra známeho tanečníka Fredyho Ayisiho, Vierka, nezaháľa, ale prišla s novým nápadom, ako priblížiť svoje cvičenie všetkým. Ako sama prezradila, organizuje workshopy po celom Slovensku, ale keďže sa nedá byť na dvoch miestach naraz, preto sa rozhodla pre online cvičenie Fit Inspirit: „Online cvičenie nie je spojené len s fyzickým cvičením, ale aj s mentálnou pohodou, je do toho zapojené kondičné cvičenie, troška posilňovania, troška tanca aj jógy,“ vysvetľuje Vierka.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Herečka Lucia Hurajová vyzerá dva mesiace po pôrode svojičiek výborne: Tomuto za to vďačí!

Treba si robiť radosť

Ako však Vierka dodala, v dnešnej dobe je dôležité, aby si ľudia našli čas aj sami pre seba, odpútali sa od vonkajšieho sveta, zabavili sa, robili niečo, čo im prináša radosť. Presne to je totiž cieľom jej nového projektu. Čo teda robí sama Vierka pre to, aby sa cítila v dobrej mentálnej pohode? Čo napĺňa ju? „Mňa osobne napĺňa cestovanie, milujem cvičenie v rôznych formách a variáciách, spirituálne a duchovne založenú literatúru.“

Čítajte tiež: video: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčúrová sa prebojovala do TOP 20. Ako prebiehalo svetové finále?

Joga je jej životným štýlom

Treba podotknúť, že Vierka na krste naozaj žiarila. Nielen skvelým výberom svojho outfitu na túto príležitosť, ale aj vďaka jej celkovej osobnosti, charizme a pozitívnemu prístupu k životu, za čo vďačí aj joge, ktorá je jej životným štýlom. Podobne ako aj u jej otca, ktorý sa jej už dlho venuje.

Podporiť ju prišli mnohé známe tváre, medzi ktorými nechýbal ani jej otec Fredy Ayisi, Zdena Studenková, Majk Spirit, Celeste Buckingham, Matěj Vávra, ktorý na krste aj vystúpil, či Mária Zelinová a ďalší.

Neprehliadnite: VIDEO: Inšpirujte sa módnou radou od návrhárky Jany Jurčenko: Tieto dve veci by ste mali mať túto zimu vo svojom šatníku

FEMINITY TV: Viac o novom fit projekte Vierky Ayisi, o ktorom nám porozprávala

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MG, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba