VIDEO: Štíhla mamina Denisa Mendrejová si odbehla od detičiek do kina: Čo hovorí na film 50 odtieňov temnoty?

Bývala kráľovná krásy Denisa Mendrejová sa ukázala v spoločnosti na premiére filmu 50 odtieňov temnoty a vyzerala okúzľujúco. Sexi mamička nám porozprávala o tom, ako sa stará o svoju pleť a tiež dôvod, prečo ju vo väčšine prípadov zaujme viac kniha ako film.

Modelka Denisa Mendrejová prezradila tajomstvo štíhlej línie

Modelka Denisa Mendrejová prezradila tajomstvo štíhlej línie

Zdroj: Ján Zemiar

Odbehla si do kina

Na premiére dlhoočakávaného filmu sme stretli aj missku Denisu Mendrejovú, ktorá sa v spoločnosti ukázala po dlhšom čase a vyzerala naozaj štýlovo. „Do spoločnosti nechodím až tak veľmi často, hlavne kvôli deťom. Keď mi deti umožnia, že ich má kto postrážiť, tak vybehnem. Dnes takisto nastal ten deň, respektíve večer, tak som ich uložila. Tým, že tento film začína tak neskôr, tak som si mohla odbehnúť,“ prezradila sympatická blondínka.  

Nenechajte si ujsť: Cibulková o výhrach i negatívach života s manželom: Za toto by som ho zabila!

Prečítajte si aj: Premiéra 50 odtieňov temnoty: Topmodelka Michaela Kocianová vždy o krok vpred, štýlová Gabriela Drobová a ďalšie

Joga a uvoľnenie mysle

Nedalo nám neopýtať sa, čomu vďačí za svoj bezchybný výzor a postavu. Ak si však myslíte, že štíhla kráska maká na svojej postave od rána do večera vo fitness centre, musíme vás sklamať. „Nerobím nič, naozaj! Nikto mi to neverí. Začala som akurát s jogou, bola som na troch hodinách a musím povedať, že ma to veľmi chytilo. Nielen čo sa týka cvičenia, ale aj možno takej tej meditácie a uvoľnenia mysle. Trošku odísť z tých dennodenných myšlienok. Inak nerobím nič. Ja si myslím, že veľmi veľa vďačím mojej mamine, ktorá je doteraz štíhla za veľmi dobrý genetický fond. Zvyšok asi taký bežný deň s deťmi,“ povedala úprimne.

Starostlivosť o pleť

Prirodzene krásna Denisa nedá dopustiť na dôkladnú starostlivosť o pleť a nezabúda na základnú časť, a to odlíčenie pleti pred spaním. Iné kozmetické a skrášľovacie procedúry zatiaľ nevyužíva. „Okrem toho, že sa každý večer odlíčim a dám si krém, nič extra špeciálne som zatiaľ nevyužívala,“ priznala krásna mamička.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová prezradila tajomstvo svojho sexepílu: Na čom si najviac zakladá?

Kniha alebo film?

Pred premiérou filmu 50 odtieňov temnoty nám prezradila, že prečítala aj knihu známeho príbehu. „Ja som viac menej čítala obidve časti, ale film som nevidela. Tým, že som čítala prvú časť, tak som si už nechcela kaziť svoju predstavivosť a teraz som si povedala, že idem skúsiť aspoň druhú časť. Či to môžem porovnať, že čo bolo lepšie. Či tá kniha, kde vám predstavivosť funguje, alebo to plátno, keď tam vidíte tých reálnych hercov a scény. Ja si myslím, že kniha je lepšia, lebo človek si hlavných predstaviteľov vytvorí po svojom. Taká fantázia lepšie pracuje, pri iných scénach,“ dodala Denisa.

FEMINITY TV: Slovenská kráska Denisa Mendrejová pred premiérou filmu 50 odtieňov temnoty

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba