Presunúť na hlavný obsah

Ako sa po rokoch zmenili dve najväčšie krásky Donna a Kelly z Beverly Hills 902 10 a aké životy vlastne vedú?

Zahraničné celebrity

Jennie Garth alias Kelly Taylor a Tori Spelling alias Donna Martin. Koho by tieto dve v 90-tych rokoch nebrali? Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako sa ich život vyvíjal po skončení kultového seriálu...

5 minút slávy a po nej život na húpačke

Hoci sa nám zdá, že ubehlo len pár rokov od skončenia obľúbeného amerického seriálu plnom lásky, drámy aj intríg, v skutočnosti čoskoro ubehne už 27 rokov od natočenia poslednej snímky. Tento čas sa samozrejme odzrkadlil aj na tvárach jeho hlavných predstaviteľov. My sme si však posvietili najmä na jeho dve najväčšie krásky, Kelly a Donnu. Hoci mali obe dobre našliapnutú kariéru, zažili si len 5 minút svojej „dobrej“ slávy. Potom ich život pripomínal skôr húpačku.

Mohlo by vás zaujímať: Hviezdy filmu Veľmi nebezpečné známosti: Ako vyzerá dvojica po rokoch?

Donna, reality show, nevera, plastiky a ďalšie škandály

Nie je žiadnym tajomstvom, že predstaviteľka Donny, Tori si prešla mnohými obdobiami, zmenami, nielen psychickými, ale aj fyzickými, keďže podstúpila viaceré plastické operácie. Hoci sa Tori už celé roky snaží verejnosť aj samu seba presvedčiť o tom, že jej manželstvo či život sú v poriadku, prostredníctvom svojej reality show, ktorú nazvala „Pravá Tori“, docielila len pravý opak. Nielen divákom, ale aj celému Hollywoodu je ona a jej manžel Dean McDermott, na smiech.

V reality show sa neštítili preberať naozaj intímne detaily ich manželstva, vrátane opakovanej Deanovej nevery, odvykacích kúr a ďalších vecí. Torine slzy, následné odpustenie a v poradí už piate tehotenstvo majú verejnosť presvedčiť o tom, že je zase všetko v najlepšom poriadku. Do toho si prirátajte ich finančné problémy a obvinenia z podvodov, ktorým dvojica čelí, a rodinná fraška je na svete. Niekedy to vyzerá, že sama Tori nevie, čo si počať so svojím vlastným životom.

Čítajte tiež: Pamätáte sa ešte na Gilmorove dievčatá? Takto vyzerajú a žijú matka s dcérou po rokoch

Kelly, búrlivý milostný život, depresie, rande na slepo aj mamina v rokoch

Aj život nežnej blondínky Jennie Garth, bol viac menej dramatický, a ona si prešla nielen zaujímavým milostným životom. Ešte počas natáčania seriálu sa prvýkrát vydala, no manželstvo nevydržalo, lebo stretla budúcu hviezdu Twillight ságy, Petra Facinelliho, s ktorým to vyzeralo na lásku, ktorá vydrží celý život. Jennie mu porodila tri krásne dcéry a tu sa rozprávka končí.

Nasledoval druhý rozvod, jej depresie a psychické problémy, z ktorých jej na istý čas pomohol jej herecký kolega zo seriálu, Luka Perry. No pre jej vlastné dobro bolo lepšie, že vzťah nemal dlhú trvácnosť, pretože Luka sa trápil vlastnými problémami.

Dnes, narozdiel od jej seriálovej kolegyne Donny, sa zdá, že Jennie je so svojím životom spokojná, znova sa vydala za o 10 rokov mladšieho herca, Davida Abramsa, ktorého stretla pri rande na slepo. Dokonca napísala aj vlastnú knihu. No na rozdiel od vychudnutej a preplastikovanej Tori, jej postava sa rokmi viac zaoblila a dnes je z nej typická dáma v rokoch, ktorá sa venuje prioritne len svojej rodine.

Neprehliadnite: Hlavné predstaviteľky seriálu Sex v meste po rokoch: Takto sa zmenili!

Možno práve vďaka neľahkým životným osudom si k sebe po rokoch našli cestu a stali sa z nich priateľky aj v súkromí. Takýmito fotografiami sa obe pochvália na svojom instagramovom profile...