Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Okúzľujúca Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová: Prezradila, čo sa jej na Slovenkách páči najviac

Slovenské celebrity

Najkrajšia Slovenka a stále úradujúca Miss Slovensko nám v rozhovore prezradila, kde bude tráviť Veľkú noc a aký je jej vzťah k slovenským tradíciám.

Kristína Činčurová sa presne pred rokom stala víťazkou súťaže krásy, ktorú dodnes reprezentuje v tom najlepšom svetle. Pôvabná kráska je súčasťou vernisáže Party v 21. Storočí, kde sa nachádza 33 obrazov so známymi slovenskými ženami. Pod taktovkou fotografov Zuzany Senášiovej a Ľubomíra Saba vznikli umelecké diela, kde sa prepojila história s modernou generáciou. Novodobý pohľad na takmer zaniknuté kultúrne klenoty Slovenska symbolizuje návrat k ľudovým tradíciám a zvykom. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Toto zvýraznilo krásu našich Sloveniek ešte viac: Spoznajte ľudové motívy z jednotlivých regiónov Slovenska!

Na obraze sa takmer nespoznala

Na otvorení vernisáže sme vyspovedali aj Kristínu, ktorá nám prezradila, z ktorej časti Slovenska mala na sebe partu. „Ja som fotila za región Podkarpatská Rus a musím povedať, že je to veľmi krásne. Sama som sa skoro vôbec nespoznala,“ začína rozhovor krásna misska.

Spojenie tradície s modernou dobou

Pri príležitosti tejto ľudovej výstavy sme zistili, aký ma vzťah k slovenským motívom a slovenským tradíciám. „Veľmi sa mi to páči! Vždy obdivujem tie kroje, party a všetko, čo k tomu patrí. Veľmi sa mi páči, že sa snažili spojiť tradíciu s niečím novým a vyzerá to pekne,“ priznala Kristína.

Inšpirované ľudovými krojmi

Slovenská kráska je známa svojím nezameniteľným štýlom a citom pre módu. V rozhovore nám prezradila, či preferuje slovenské motívy aj na bežných outfitoch. „Páčia sa mi najmä tie blúzky s rôznymi motívmi, ktoré mi pripomínajú kroje,“ prezradila.

Veľká noc v kruhu rodiny

Veľkú noc bude tráviť v kruhu svojich najbližších, na ktorých sa už veľmi teší. Okrem klasických tradícií nemajú žiadne špeciálne a pre Kristínu je najväčšia radosť práve to, že budú všetci pokope. „Tradície tuším nemáme žiadne, okrem toho polievania a vyšibania. Vždy sa navštevujeme rodinne, takže sa na to veľmi teším, že uvidím svoju rodinu,“ povedala úprimne.

Slovenská krása

V názore na slovenskú krásu ma Kristína jasno! Pre Feminity prezradila, čo robí ženy krásnymi: „Slovenské ženy sú podľa mňa najkrajšie a mne sa najviac páči  ak má žena súmernú tvár a hlavne aby niečo aj vyžarovala. Tá charizma tam musí byť, práve to robí ženu tou najkrajšou,“ dodala s úsmevom.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s najkrajšou Slovenkou Kristínou Činčurovou

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus