VIDEO: Herečka Zuzana Šebová inak, ako ju poznáte: Takáto je v súkromí

Obľúbená herečka Zuzana Šebová je šťastnou ženou. Nie je to však len kvôli tomu, že má prácu, ktorá ju napĺňa, ale aj kvôli týmto veciam.

Talentovaná Zuzka Šebová je šťastná žena

Talentovaná Zuzka Šebová je šťastná žena

Zdroj: Vlado Anjel

Pred pár dňami sme stretli Zuzanu Šebovú v ateliéri módneho návrhára Borisa Hanečku. Stala sa súčasťou nového projektu, ktorý Boris pripravuje a zároveň nám v rozhovore prezradila pár vecí o sebe.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s herečkou Zuzanou Šebovou nájdete v priloženom videu, v ktorom sa dozviete viac o jej živote a záľubách

Čítajte aj: Známe tváre kedysi a dnes: Zmenená Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová žiari ako nikdy predtým a iné

Herečku Zuzanu Šebovú si mnohí spájajú s jej poslednou vtipnou rolou z filmu Cuky Luky, ktorú si zahrala spolu s Petrou Polnišovou. Okrem tohto filmu si ju pravdepodobne pamätáte aj z mnohých zábavných šou, relácií, divadla, či z obľúbeného seriálu Panelák. Tentokrát sa stala súčasťou módneho projektu talentovaného Borisa Hanečku. Ona sama módu miluje a jej obľúbená farba vás pravdepodobne prekvapí. "Mám strašne rada módu a mám strašne rada púdrovo ružovú farbu." My musíme priznať, že jej táto svetlá farba pristane. "Dnes som sa na seba pozrela a zistila som, že mám na sebe všetko práve v tejto farbe. Okrem toho mám rada doplnky a rada to všetko kombinujem." Herečka si obliekanie užíva najviac vtedy, keď nepracuje, pretože to sú momenty, počas ktorých si dá na svojom oblečení záležať.

Napriek tomu, že Zuzana vystupuje takmer vždy ako spoločenská a ukecaná osoba, v súkromí je iná. "Ja som strašne rada doma. Veľa cestujeme a každý deň hráme pomaly v inom meste, a práve preto som rada doma v kľude a tichu." Možno aj preto, že je Zuzana herečkou, voľný čas využíva aktivitou, ktorá s jej prácou úzko súvisí. "Moja najobľúbenejšia voľnočasová aktivita je kino. Milujem chodiť do kina. Tam viem najviac vypnúť."

Zuzana je veľkou fanúšičkou slovenských filmov, ale naposledy ju pobavil film Denník Bridget Jonesovej. "Som šťastná, že tento rok sa roztrhlo vrece so slovenskými filmami, a že slovenskí diváci chodia do kina a začali akoby viac veriť slovenskému filmu."

Za herečkinou dobrou náladou sa skrýva hlavne jej vlastný postoj k životu. "Som prirodzene veselý typ a som celkovo povznesená nad situácie, ktoré by ma mohli dávať dole. Mám okolo seba super kolegov. My zažívame úžasnú zábavu na Kredenci, na Hornej Dolnej a v divadle. Som stále vo veselom prostredí a nemusím až tak veľa robiť preto, aby mi bolo dobre. Milujem život a vážim si to, čo mám."

Prečítajte si: Herečka Petra Polnišová vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým: Pozrite sa, ako jej to pristane

Foto:
Vlado Anjel, Ján Zemiar, instagram.com/cukylukyfilm Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba