Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Nová kráľovná Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná: Prezradila nám, ako chce naložiť s víťazstvom

Slovenské celebrity

Prinášame vám rozhovor s novou kráľovnou krásy, ktorá nám prezradila jej pocity pár minút po získaní titulu.

Dvadsaťjeden ročná ryšavka s modrými očami bola od začiatku horúcou adeptkou na víťazku. Jej výrazná krása a milá osobnosť boli skvelým predpokladom na výhru a Hanke Závodnej sa to napokon aj podarilo. Aké boli jej dojmy a pocity tesne po nasadení korunky nám prezradila v rozhovore pre Feminity.

Prečítajte si aj: Miss Slovensko 2017 sa stala červenovláska Hanka Závodná: Nová kráľovná krásy vás svojím vzhľadom naozaj ohúri

Výhru nečakala

Hanka bola úprimne veľmi zaskočená a jej reakcia na výhru nás príjemne pobavila „Som stále v šoku a nemôžem tomu veriť, naozaj mi to ešte nedopína,“ začala víťažka Miss Slovensko 2017.

Tip na víťazku

Medzi finalistkami mala aj svoje tipy na víťazku, ktoré jej však nevyšli. „Určite som mala svoje favoritky a do poslednej chvíle som si myslela, že sa umiestnia,“ priznala Hanka.

Rok kraľovania

Nová kráľovná krásy si ani neuvedomuje, čo všetko ju pred sebou čaká a aký bude jej rok kraľovania. „Ešte si to asi neuvedomujem celé, ale určite sa na to teším a verím, že to budú všetko príjemné záležitosti,“ povedala s úsmevom.

Pripravená na 100%

Krásna misska si musela prejsť celým procesom kastingov a náročných príprav a výhru si naozaj zaslúžila. „Naša príprava začala v januári a bola veľmi intenzívna. Mali sme viacero sústredení a od rána do večera sme makali. Takže všetky sme boli 100% pripravené na tento finálový večer,“ prezradila.

Mohlo by vás zaujímať: Afterparty Miss Slovensko 2017: Soňa Skoncová za dámu, Simona Brnová v chanelovskom štýle a ďalšie

Pomoc druhým

Svoj rok kraľovania chce využiť naplno a zároveň chce pomáhať druhým. „Určite by som to chcela využiť v prospech nejakej dobročinnej organizácie. Čo je vlastne typické misskovské, ale som taká a veľmi rada by som pomohla,“ dodala na záver s peknou myšlienkou.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s novou kráľovnou krásy Hankou Závodnou

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus