Presunúť na hlavný obsah

Manželovi poslala asistentka fotku z dovolenky v bikinách: Vysvetlil mi to takto po svojom, no neviem, či mu dôverovať

Partnerské vzťahy

Niekedy aj po absolútne nepriestrelných alibi, môže človek stále pochybovať. Rovnako ako čitateľka Simona (37).

S Martinom sme si žili v absolútnej pohode, začína svoje rozprávanie Simona. Svoji sme boli už vyše desať rokov a zatiaľ sa v našom vzťahu neobjavili takmer žiadne problémy, práve naopak. Hlavne posledné tri roky sme si žili naozaj skvele. Narodil sa nám synček Daniel a Martina povýšili na manažéra celej série pobočiek banky, pre ktorú už niekoľko rokov pracoval. Bola som na neho nesmierne pyšná a všade som sa ním chválila.

Inšpirujte sa: Môj bývalý manžel mal jednu veľmi zlú vlastnosť: To, čo vadilo mne, moja známa nakoniec ocenila!

Až asi pred troma mesiacmi nastal v našo vzťahu zlom, ktorý si doteraz neviem vysvetliť a nedokážem pochopiť, čo za ním stálo.

Služobné cesty mimo domu...

Martin na svojej pozícii musel zvládať i nové povinnosti dodáva Simona. Okrem iného ho čakalo i naozaj neuveriteľné množstvo služobných ciest, ktoré musel asbolvovať minimálne raz do týždňa, aby sa tak stretol s klientami a dohodol požiadavky pre ďalšiu spoluprácu. Na väčšine z nich ho sprevádzali kolegovia, medzi iným i veľmi mladé a príťažlivé asistentky z oddelenia medzinárodných vzťahov, ktoré mu pridelili ako osobné tlmočníčky.

Najskôr som tomu nevenovala väčšiu pozornosť. No potom, čo mi jeden z Martinových kolegov počas našej záhradnej grill party nasadil chrobáka do hlavy, nemohla som tú myšlienku vytriasť z hlavy. Ešte aj teraz sa mi to ťažko hovorí, no začala som myslieť na to, či mi je Martin naozaj verný alebo svoje zahraničné cesty okorení i niečím pestrejším ako len biznis stretnutím. priznáva sa zúfalá Simona.

Neprehliadnite: Týchto 5 situácií by ste mali vyriešiť už v prvom roku manželstva: Máte ich úspešne za sebou?

Potom prišlo vytriezvenie

Raz som to už nevydržala a vzala som do ruky Martinov mobil, ktorý si po jednej zo služobných ciest nechal na nočnom stolíku. Verila som, že tam nič nenájdem, no chcela som sa pre istotu uistiť. Vošla som do smsiek a v tom ma zamrazilo. Jedna z jeho asistentiek, ktorú mal mimochodom uloženú ako Janka x bola v zozname hneď ako prvá. Keď som však otovrila správu a uvidela jej opálené telo len v krvavočervených bikinách, nemala som slov. Odhodila som mobil a utekala som za Martinom rovno do kúpeľne, aby som ho konfrontovala.

Nenechajte si ujsť: Môj priateľ dostal na dovolenke nápad navštíviť nudapláž: Tam sa však stalo niečo, s čím nerátal nikto z nás

On ma však rýchlo odbil veľmi pravdivo vyzerajúcim šokovaným pohľadom a výsmechom. Vraj, ako si také niečo o ňom vôbec môžem myslieť. Jana len jednoducho našla v obchode v Miláne, kde práve vybavovali firemné záležitosti, skvelé plavky, ktoré mal Martin v úmysle kúpiť i pre mňa a tak len chcel vedieť, ako jej sedia, keďže máme podla neho skoro rovnakú postavu. A vraj som celé prekvapenie pokazila a môžem si za to sama. dodala ohromená Simona.

Neviem, čomu mám veriť...

Nemala som žiadne protiargumenty a cítila som sa naozaj bezmocná. Aspoň, kým som na druhé ráno pri rozbaľovaní jeho batožiny nenašla v kufri darčekovú krabicu od plaviek, no vo vnútri po nich nebolo ani stopy. A keďže ich nemám v skrini, pravda musí byť niekde inde. V Martinovom vysvetlení však podľa mňa s veľkou pravdepodobnosťou určite nie.... priznáva smutne sklamaná Simona, ktorá ešte stále nevie, či sa jej podozrenia stanú realitou.

Myslíte si, že Martin klame?

spolu hlasovalo 1005 ľudí

Áno
892
Nie
113

- Najčítanejšie -