Presunúť na hlavný obsah

Predtým, ako podvediete svojho partnera, zvážte si tieto dve veci: Naozaj vám to stojí za to?

Partnerské vzťahy

Stereotyp, hádky, nedorozumenia, či iné predstavy. To všetko stojí za dnešnou neverou a za potrebou meniť niečo, čo nás už po rokoch nebaví.

O nevere rozmýšľa stále viac a viac ľudí a najhoršie je, že veľké množstvo ľudí nemá s neverou žiadny problém. Ak však patríte k ľuďom a ženám, ktoré uznávajú tradičné hodnoty a partnera by nepodviedli, napriek tomu nad neverou uvažujú, uvedomte si tieto dve veci ešte predtým ako spravíte chybný krok vedľa.

Mohlo by vás zaujímať: Sedem najčastejších viet, ktoré používajú dokonalí manipulátori: Týmto ľuďom na vás nezáleží

Niekedy je lepšie pozrieť sa na veci s odstupom a hlavne ešte predtým, ako si našim neuváženým rozhodnutím zničíme vzťah, manželstvo, ktoré sme si roky budovali, či dokonca celý život.

Výčitky svedomia vám spať nedajú

Pokiaľ si myslíte, že jedna noc, či malá nevera rozdiel nespraví, mýlite sa. Každý z nás má svedomie a hoci sa ho mnohí snažia umlčať, svedomie existovať neprestane. Práve výčitky vás aj po jednej malej nevere poriadne potrápia a veci už nikdy nebudú také, ako predtým. Trápiť vás to nebude iba v tom prípade, ak vám na ničom nezáleží a partnera už dávno nemilujete. V tom prípade je však lepšie sa rozísť, ako zaspávať pri niekom koho nemilujeme, klameme a zavádzame.

Stratíte akúkoľvek dôveru vášho partnera a tiež vašich detí

Nie je nič horšie, ako keď vám ľudia prestanú veriť. Jednoducho aj jedno obyčajné klamstvo môže spôsobiť to, že si vás navždy zaškatuľkujú ako klamára a hoci vám možno časom odpustia, budú sa mať pred vami na pozore. Ak máte rodinu, o to horšie. Stratiť dôveru detí nie je tou najlepšou vecou, pokiaľ vám na nich a na vašom vzťahu s nimi naozaj záleží. Problémy sa riešia s partnerom, priamo, osobne a nie v inej posteli a s úplne cudzím človekom.

Mohlo by vás zaujímať: S týmto typom muža si radšej nezačínajte: Prežila som s ním zvláštnych päť mesiacov

Uvedomte si, že aj nový a dokonalý milenecký vzťah raz zovšednie. Čo budete robiť potom?

Dokázali by ste odpustiť neveru vášmu partnerovi, či partnerke?

spolu hlasovalo 426 ľudí

áno
68
nie
257

- Najčítanejšie -