Na našej svadbe sa objavil nepozvaný hosť: Môj snúbenec sa o tomto nikdy predtým nezmienil!

Naša svadba bola premyslená do posledného detailu. Ak by sa tam nezjavil tento človek, všetko by bolo podľa predstav a hlavne dokonalé.

Tohto človeka som tam nečakala

Tohto človeka som tam nečakala

Zdroj: Profimedia

Tomáš a ja sme si vždy dávali záležať na tom, čo bolo pre nás dôležité. Svadba bola dňom, ktorý musel byť pre nás oboch perfektný. Spoločne sme všetko pripravovali, a preto som sa neobávala žiadnych nečakaných prekvapení.

Inšpirujte sa: Vďaka tomuto som sa konečne po rokoch preniesla cez rozvod: Bolo to jednoduchšie, ako som si myslela

Boli sme zohratá dvojica a všetko fungovalo na sto percent. Rešpektovali sme sa, milovali a vždy si vypočuli názor toho druhého, aby sme sa vyhli zbytočnému stresu, hádkam a nedorozumeniam. S ním som mala pocit, ze spoločný život je jednoducho perfektný. Požiadal ma o ruku po troch rokoch a svadbu sme naplánovali do roka a do dňa, aby sme dodržali tradície. Bolo to také krásne, až kým sa tesne pred našim prvým bozkom a sľubmi neobjavil na svadbe nečakaný hosť. Práve ten zmenil všetko.

Neverila som, že sa to deje práve mne

Keď som kráčala uličkou ku oltáru, tak som si všimla ženu stojacu vzadu a obzerajúcu sa okolo seba, akoby sa stratila. Mali sme len 50 hostí, takže som si bola istá, že dotyčnú dámu ani jeden z nás nepozval. Okrem iného bola oblečená až extrémne vyzývavo a jej krátka sukňa a vysoké ihličky sa nedali prehliadnuť. Nebolo to však len oblečením, ale pútala na seba pozornosť aj malým chlapcom, ktorý stál pri nej. Pozerala sa na mňa zvláštnym pohľadom. Keď som prišla ku oltáru, potichu som sa spýtala snubenca, či ju nepozná. Na ten pohľad, ktorý mal keď ju zbadal, nikdy nezabudnem. Bez akýchkoľvek slov utekal dozadu a niečo jej začal hovoriť, na čo ona zrejme nereagovala, keďže neodišla. Celé to bolo zvláštne, a tak mi nezostávalo iné, iba ísť za nimi. Postavila sa oproti mne a povedala: "Mám dosť tohto skrývania sa, malý potrebuje otca a ja zas teba. Hoci som pred narodením syna súhlasila, že ho budem vychovávať sama v zahraničí, už nemám záujem."

Ničomu som nerozumela. Tomáš vedel, že celú situáciu už neuhrá, a tak mi o všetkom povedal. Povedal mi, že to bolo neplánované a bola to iba jedna noc ešte predtým, ako ma spoznal. Stretli sa na jednej z jeho služobných ciest a užili si. Keď sa dozvedel o tehotenstve, navrhol, že sa o malého postará sám, alebo jej bude posielať výživné, ale žiť s ňou nebude. Jednoducho nemali nič spoločné a bola tak trochu šialená. Nič viac medzi nimi nebolo, hoci ona si od toho sľubovala veľa, a preto mu syna nezverila. Práve kvôli tomu, aby mu dala pokoj jej dal väčšie výživné.

Čítajte aj: S týmto typom muža si radšej nezačínajte: Prežila som s ním zvláštnych päť mesiacov

Verila som mu, ale nechápala som, prečo mi to celý čas tajil. Na čo mi povedal, že vedel, aká som zásadová a naozaj chcel byť so mnou a preto sa o tom nikdy nezmienil. S tou ženou ho spájal iba syn, ale ona to zrejme vnímala inak. Jediný človek, ktorého mi bolo vtedy ľúto bol malý syn, ktorý to pravdepodobne pri žene nemal ľahké. Chvíľu na to sa ešte snažila vykrikovať a zničiť náš deň, ale nepodarilo sa jej to. Nakoniec ju museli odviesť preč a my sme sa vzali s tým, že po roku konečne dostal syna do opatery. Ona sa ho jednoducho rozhodla vzdať a odcestovala s iným mužom.

Vzali by ste si takéhoto muža napriek tomu, že vám zatajil niečo tak dôležité?

áno
105
nie
174
preložila by som svadbu
38
Hlasovalo: 317

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba