Presunúť na hlavný obsah

Podľa tohto si muži vyberajú svoju budúcu manželku: Ste na zozname?

Partnerské vzťahy

To, že je s vami ešte neznamená, že si vás nakoniec vezme aj za manželku. Muži majú svoje požiadavky, ktoré rozhodnú o tom, či s vami zostane.

Tak, ako aj muži, aj my ženy máme svoje nároky, ktoré musia byť splnené na to, aby sme si vedeli predstaviť vzťah s konkrétnym mužom. Manželstvo vyžaduje ešte viac.

Prečítajte si: Na toto nás mamy (ne)pripravili: Pravda o tom, že manželstvo nie je len o nájdení spriaznenej duše!

Ak túžite po tom, aby si vás vzal za manželku, mali by ste robiť túto vec čo najlepšie. Väčšina mužov si práve na nej potrpí najviac a podľa nej sa dokáže rozhodnúť, či so ženou zostane v dobrom i zlom. 

Podpora z vašej strany

Nie je za tým žiadne dokonalé telo, perfektný sex, či iné klasické požiadavky a očakávania. Je v tom niečo náročnejšie, čo dokážete väčšinou spraviť pre niekoho len z lásky a len vtedy, ak vám na ňom a na jeho šťastí skutočne záleží. Muži potrebujú cítiť podporu zo strany partnerky na to, aby s ňou zostali. Zakladajú si na spokojnosti, ktorú však dosiahnu len po boku niekoho, kto v nich verí a podporuje ich. Tak, ako sa hovorí, že za každým úspešným mužom stojí milujúca partnerka, tak je dôležité túto skutočnosť aplikovať aj v realite. Ak budete práve vy tá, ktorá ho podporí, a ktorá jeho možno občas odvážne pracovné nápady nevysmeje, pravdepodobne s vami zostane. Muži nie sú až tak veľmi nároční, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Podporujte ho a dajte si záležať na tom, aby bol vašou oporou aj on sám.

Vzťah je o tom, aby si dvaja ľudia rozumeli, rešpektovali sa a pomáhali si navzájom. Áno aj vtedy, keď to práve nie je najjednoduchšie a keď sa nedarí. Vtedy to obaja potrebujete najviac, hoci je to najnáročnejšie. Nemeňte ho, len mu pomôžte byť lepším človekom a buďte tam aj keď sa náhodou všetci ostatní z vášho spoločného života vytratia.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna herečka Julia Roberts má svoju "techniku" na fungujúci vzťah: Toto robia s manželom každý deň už 15 rokov

Myslíte si, že je podpora vo vzťahu a v manželstve dôležitá?

spolu hlasovalo 521 ľudí

áno
510
nie
11

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus