Presunúť na hlavný obsah

Toto predo mnou 5 rokov manžel skrýval: O všetkom mi povedal až náš malý syn

Partnerské vzťahy

Myslela som si, že ma Boris celé tie roky miluje, a preto som na nič podobné ani len nepomyslela.

Boris a ja sme boli úplne normálny manželský pár. Vzali sme sa z lásky a pred piatimi rokmi sa nám narodil syn. Dá sa povedať, že naše manželstvo neprešlo celé tie roky žiadnym zásadným a búrlivým obdobím. Všetko bolo úplne v poriadku, teda aspoň som si to myslela.

Prečítajte si: Jedna rada od muža vám zdvihne sebavedomie: Ak budete takéto, muž o vás nestratí záujem

Vedela som o Borisovej minulosti a aj o jeho bývalej, vraj šialenej expriateľke. Napriek tomu som ju neriešila, keďže všetko medzi nimi bolo už dávno predtým ukončené. Jediné, čo ich spájalo bolo ich spoločné dieťa. Ovplyvňovalo to aj našu rodinu, ale časom som si na to zvykla. Ich spoločný syn sa dokonca časom s našim synom stretával a hrával. Ja som však chcela byť mimo toho všetkého, preto som tento ich spoločný čas nikdy nezdieľala a zostávala v tom čase doma, v práci, alebo som sa venovala iným veciam. Ich spoločného malého som však z času na čas stretla, keďže chodil ku nám na návštevu a občas u nás aj prespal. Podobne to bolo aj v prípade nášho syna, ktorý občas prespal u Borisovej bývalej priateľky.

Toto by mi ani vo sne nenapadlo

Obaja sme boli zaneprázdnení a niekedy som kvôli práci musela na víkend odcestovať. Vedela som, že Boris s malým si poradia, keďže Boris mu neustále vymýšlal program, alebo sa malý hral s jeho prvým synom. Napriek tomu som o jednej veci netušila. Po jednej dlhšej služobnej ceste som bola s malým sama doma a vtedy mi povedal vec, ktorá ma maximálne ranila. "Mami, prečo ocko občas bozkáva aj Marekovu maminu?" Marek bol jeho prvý syn. Myslela som si, že si to len zle vysvetlil, ale aj tak ma to zarazilo. Samozrejme, že som chcela vedieť, čo je vo veci, a preto som sa Borisa spýtala, ako to malý myslel. Zostal zarazený, a v strese sa pýtal, čo všetko mi narozprával. Vedela som, že mi niečo tají, lebo takto nikdy nereagoval. Po dlhej debate sa mi so všetkým priznal. Povedal, že ma miluje, ale musí sa priznať, že ma párkrát s bývalou podviedol. Pripadalo mi to ako zlý sen, a nevedela som ako zareagovať.

Mohlo by vás zaujímať: Touto odvážnou vetou som si kedysi získala svojho manžela: Dnes je všetko inak

V ten večer som s ním neprehovorila ani slovo. Na druhý deň ma čakala kytica kvetov a manžel pripravený na akékoľvek následky. Nechcela som ho opustiť, a preto som povedala, že potrebujem čas...

Odpustili by ste manželovi niečo takéto?

spolu hlasovalo 1106 ľudí

áno
185
nie
705
neviem
216

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus