Tieto veci si do lietadla neobliekajte: Vyhnete sa tak zbytočným problémom a zdržaniu

Niektoré veci by ste si v deň odletu nemali obliekať. Aj keď sa snažíte o to, aby ste vyzerali vždy čo najlepšie, počas letu tieto vaše sexi kúsky príliš neoceníte.

Tieto kúsky oblečenia na palubu lietadla nepatria

Tieto kúsky oblečenia na palubu lietadla nepatria

Zdroj: Profimedia

Ak sa chcete vyhnúť zdržaniu a zároveň si užiť let, niektoré veci si pred odletom na seba neobliekajte. S týmto zoznamom si spôsobíte viac problémov, ako úžitku.

Prečítajte si aj: Slovenka Janka chcela vidieť celý svet a prišla na spôsob, ako sa to dá: Toto je kľúč k cestovaniu bez miliónov na účte

Vysoké topánky, či lodičky

Dlhé, štíhle nohy vo vysokých lodičkách vyzerajú dokonale, ale na letisko sa príliš nehodia. Nejde o to, že páni by tento kúsok na vás neocenili, ale o to, že počas kontroly sa budete musieť vyzuť a prejsť sa nachvíľu bosá. To však nie je všetko. Predstavte si, že z nejakého dôvodu budete meškať a utekať po letisku vo vysokých topánkach nie je bohviečo. Zvážte si, či vám to za to stojí.

Žabky

Ani najpohodlnejšie žabky nie sú príliš ideálnou voľbou. Sú nestabilné a nohu nedržia na jednom mieste. Práve preto sa vám môže ľahko stať, že sa potknete, alebo pošmyknete. Keď obuv, tak radšej našuchovaciu a uzavretú.

Komplikované opasky so sponami

Ak už opasok, tak ten najjednoduchší, aby ste si ho nemuseli počas kontroly rozopínať celú večnosť. Zvoľte niečo, čo vám sadne aj bez toho, aby ste si museli na seba dať opasok a zbytočne sa zdržovať. 

Príliš krátke sukne, či nohavice

Vyzývavé oblečenie na palubu nepatrí hlavne kvôli slušnosti. Keď sa vo vašom extrémne krátkom outfite premávate po lietadle, alebo cez uličku, rodičia, ktorí cestujú s deťmi nie sú príliš nadšení. Okrem toho sa vám môže stať, že prechladnete, keďže v lietadle je niekedy príliš silná klíma a vaše kríže na to nakoniec doplatia.

Veľké a drahé šperky

Uistite sa, že nemáte na sebe príliš veľa šperkov a hlavne veľké prívesky, či náušnice. Pri kontrole ich budete musieť odložiť a zbytočne sa tak budete zdržovať a rovnako zdržite aj ľudí stojacich za vami. Pamätajte na to, že v jednoduchosti je krása.

Objemné bundy, či kabáty

Opäť raz zbytočný kúsok počas cestovania lietadlom. Na letisku je teplo a v lietadle tiež extrémne mrazy nehrozia. Keď si zvolíte niečo menšie, budete sa cítiť pohodlnejšie a oceníte to aj počas rýchlej chôdze na letisku.

Mohlo by vás zaujímať: 7 skvelých tipov, čo by ste mali vidieť a zažiť vo dvojici počas leta v Grécku: Inšpirujte sa!

Príliš úzke nohavice, či tričká

Tento kúsok počas cesty vynechajte, keď už nie zo zdravotných dôvodov, tak aspoň z dôvodu pohodlia. V príliš tesnom oblečení sa počas dlhého letu nebudete cítiť práve najlepšie. Pri výbere oblečenia na let platí, čím voľnejšie, tým lepšie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba