Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, ale táto mamička je v šiestom mesiaci tehotenstva! Jej vyrysované bruško vyvoláva vlnu diskusií

Fitness

Mamička Sarah Stage je už druhýkrát tehotná a momentálne vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Hoci je v šiestom mesiaci, tehotenské bruško jej takmer nevidno.

Sarah je známa svojou láskou ku cvičeniu, zdravej strave a tiež sa v minulosti venovala modelingu. Momentálne však funguje ako mama na plný úväzok pre svojho synčeka Jamesa, ktorý ju robí šťastnou.

Čítajte aj: Exotickej Slovenke sa po narodení trojičiek zmenil život: V rozhovore nám prezradila, ako sa to dá zvládnuť

Už počas prvého tehotenstva vyzerala Sarah dobre. Rozhodla sa preto na svojom profile poukázať na to, že žena nemusí automaticky pribrať desiatky kíl, ale aj tehotná žena si môže udržať čo najlepšiu figúru. Za všetkým stála strava a cvičenie, ktorému sa venuje dodnes. Hoci ju mnohí za jej prístup odcudzovali, našla si aj svojich priaznivcov a dnes jej profil sleduje viac ako 2,1 milióna ľudí. Sarah je pre nich inšpiráciou a momentálne o niečo viac, keďže je opäť tehotná.

To, že je Sarah v šiestom mesiaci tehotenstva by ste však pri pohľade na jej štíhle telo nepovedali. Jej bruško vyzerá, akoby bola pár mesiacov po pôrode a nie znova tehotná.

Napriek tomu Sarah tehotná je a za svoje zatiaľ štíhle bruško vďačí správne zvolenej strave a pravidelnému cvičeniu. Sarah na svojom profile priznala, že ju doktori neustále sledujú a bábätko je podľa všetkého v poriadku. Hoci stále je toho názoru, že každé tehotenstvo je iné a preto odporúča návštevu doktora predtým, ako sa ňou ktokoľvek nechá inšpirovať.

Sarah nedá dopustiť na domáce cvičenie a takto približne vyzerá jej denná rutina. Na brucho cvičí väčšinou russian twist, skracovačky a plank, kým nohy a zadok si tvaruje pomocou drepov s výskokom a rôznych výpadov.

Hoci uznávame, že Sarah vyzerá dobre, je dôležité uvedomiť si, že každé ženské telo sa v tehotenstve správa úplne inak a rozdielne. Práve preto je dobré robiť to, čo vám vyhovuje a v prvom rade myslieť na dieťa vo vašom brušku.

Páči sa vám, ako vyzerá Sarah v tehotenstve?

spolu hlasovalo 728 ľudí

áno
101
nie
381

- Najčítanejšie -