Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy, chcú vyzerať ako slávne osobnosti: Dokonca, sa na ich obraz, nechávajú meniť plastickými lekármi!

Feminity

Perfektné telo, dokonalá tvár. Celebrity, sú azda najväčšími vzoromi pre mladých ľudi. Niekedy, však dokážu fanúšikovia zájsť tak ďaleko, že minú tisíce za to, aby vyzerali presne ako ich slávne vzory.

Málokomu sa podarí pritiahnuť pozornosť médií tak, ako slávnym osobnostiam. 23-ročná Andele Lara, však tento tlak verejnosti zažíva na vlastnej koži takmer každý deň. Rozdáva autogramy, pózuje na fotografiách a ľudia si na ňu ukazujú prstom. To je údel človeka, ktorý sa podobá na svetovú spevácku hviezdu – Rihannu. “Že sa podobám na Rihannu, som si prvýkrát uvedomila asi na strednej škole. Ľudia mi to začali hovoriť a niektorí v škole, ma dokonca aj zastavovali a kričali - ty vyzeráš ako Rihanna.”

S rastúcou slávou barbadoskej speváčky, sa stupňoval aj záujem o Andele. A tak si nechala predĺžiť vlasy, zväčšiť prsia a pery. Pozornosť si začala veľmi užívať a dnes už na svojom vzhľade zarába. Pózuje na módnych fotografiách, či účinkuje v reklamách. Ktovie, možno si ju raz aj samotná spevácka hviezda najmä ako dablérku. Niekoho enormný záujem, okoloidúcich môže vyrušovať, no Andele sa takto cíti ako ryba vo vode. Vďaka slávnej tvári, nie je nikdy sama. Aj pri nakupovaní, ju často obkolesia fanúšikovia speváčky. Snom mladej študentky je, stretnúť sa raz naživo s Rihannou.

Prečítajte si: Lovci celebrít: Aký je skutočný život paparazzi fotografov? Verte nám, že im nie je, čo závidieť!

33-ročná Tiffany Taylor, je mama troch detí. Dnes túži už len po jednom. Chce sa podobať na Ivanku Trumpovú. Páčia sa jej klasické krivky, Trumpovej dcéry a urobí všetko preto, aby ich dosiahla. Výzorom Ivanky, je úplne posadnutá, už viac ako rok. Za ten čas si dvakrát ľahla pod skalpel plastickému chirurgovi. "Dala som si spraviť prsia, mám injekčné výplne v lícach, trošku mi zdvihli obočie, ale naozaj len trošičku. A mala som aj liposukciu." Tiffany však chce viac.

Jenny Stewart presne vie, ako sa Tiffany cíti. Dvojnásobná mamička, Ivanku zbožňuje a roky chce vyzerať ako ona. Preto si nechala operovať nos, prsia, zadok a vložila si výplne do líc. S výsledkami je nadmieru spokojná. A plastický chirurg tvrdí, že nie sú jediné. Ivanka Trumpová, je najnovší ideál krásy v Amerike.

Ashley Sherman má 28 rokov a vyzerá takmer identicky ako slávna speváčka Nicky Minaj. Podoba s celebritou, ju však nestála príliš veľa námahy ani peňazí. Môže za to genetika. Keď ju ľudia začali zastavovať na ulici, Ashley sama poriadne nevedela, kto je Nicky. No keď mladá žena zistila, že jej vzhľad, može byť kľúčom k úspešnému biznisu, neváhala sa zveriť do rúk platického chirurga. Ten jej zmenšil nos, zvýraznil lícne kosti a vytvaroval dokonalé poprsie. Sama však vysvetľuje, že sa nechce stať Nicky Minaj. Je šťastná a podobu s celebritou využije maximálne na reklamné účely. Momentálne spolupracuje s talentovou agentúrou v New Orleans, kde sú z jej vzhľadu unesení. Možno si ju všimne aj samotná Nicky a bude ju využívať ako dvojníčku, kto vie.

Vyzerá to tak, že ideál krásy majú tieto ženy jasne zadefinovaný. My môžeme len dúfať, že premeny ich urobia naozaj šťastnými. Lebo, ak by ich vzhľad obľúbenej celebrity časom omrzel, pohľad do zrkadla ich zrejme tešiť nebude. 

- Najčítanejšie -