Presunúť na hlavný obsah

Zabudnite na jednotvárnosť a stavte na kvetinové vzory ako modelka Soňa Skoncová: V týchto šatách nám vyrazila dych!

Móda

Letné mesiace sú ideálne na prejavenie svojej osobnosti pomocou inšpiratívnych outfitov. Svoje o tom vie aj známa modelka Soňa Skoncová, ktorá si zamilovala kvetinové vzory.

Pozitívna a večne rozžiarená Soňa Skoncová nás baví nielen svojím dokonalým vzhľadom, ale aj očarujúcim štýlom. Pri nedávnej príležitosti zvolila odvážne šaty, ktoré nám doslova vyrazili dych. To ako v nich vyzerala je skrátka len dôkazom toho, že táto pôvabná brunetka nemá konkurenciu. Inšpirujte sa jej jedinečným štýlom a zakomponujte do svojho letného šatníka kvetinové vzory.

Prečítajte si aj: Sexi Soňa Skoncová má naozaj dokonalú postavu: Pozrite sa, v akých originálnych outfitoch najradšej cvičí

Letný trend

Slovenská kráska a veľká módna inšpirácia je naozajstnou ikonou so všetkým, čo k tomu patrí. Letný trend v podobe kvetinových vzorov predstavila prostredníctvom ľahkých šiat v ružovkastých odtieňoch. Rozviate šaty s rafinovaným výstrihom a odhalenými ramenami spĺňali všetky aktuálne módne trendy a Soňa v nich vyzerala skrátka bezkonkurenčne.

Najkrajší kvet v záhrade

Známa modelka a moderátorka spôsobila skutočný ošiaľ a v prekrásnych šatách bola naozaj neprehliadnuteľná. Letná inšpirácia v podaní slovenskej krásky by mala byť zapísaná v tzv. módnej bilblii a ženy by si od nej mali brať príklad. takto to vyzerá ak spojíte aktuálne módne trendy s kvetinovou potlačou. Skrátka dokonalé!

"Boho" štýl v podaní Soni

Ak neviete, aký štýl zvoliť na letné a horúce dni, skúste to ako Soňa. Voľné rozviaté šaty, výrazné farby a nápadité vzory sú základom úspechu. Môžete zvoliť maxi šaty v kombinácii s lodičkami či široké nohavice s croptopom a byť za hviezdu.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Soňa Skoncová prezradila, prečo pre ňu nikdy nebola krása na prvom mieste: Toto ste o nej možno nevedeli

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus