Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete prísť o ďalší vzťah: Ide o vec, ktorú si nahovára väčšina z nás

Túto vec si nahovára väčšina žien a ak ste jej niekedy verili aj vy, je načase uvedomiť si, že práve ona je príčinou nefungujúcich vzťahov.

Zdroj: Profimedia

Pokiaľ sa nájdete v nasledujúcich vetách, nezúfajte. Stále máte čas a príležitosť na menšiu zmenu a hlavne uvedomenie si, že niektoré veci sú jednoducho nemožné.

Mohlo by vás zaujímať: Správanie, ktoré muži na ženách vyslovene neznášajú: Robíte toto aj vy?

Ak sa momentálne nachádzate v nie príliš ideálnom vzťahu a váš partner má niekoľko negatívnych vlasností, asi ste nasledujúcemu vyhláseniu verili a stále veríte aj vy. 

"Z lásky ku mne sa určite jedného dňa zmení."

Pravda je však úplne inde a nie, nepoteší vás. Tak, ako sa nezmeníte vy, nezmení sa ani váš partner. Jednoducho pokiaľ je muž lenivý, záletník, nespoľahlivý, či násilný, len málokedy, ak vôbec sa v niečom časom zmení. Bohužiaľ tomu nepomôže ani veľká láska. Hoci ste sa možno dopočuli o niekom, kto to pre svojho milovanú partnerku spravil, ale pravdepodobne išlo o výnimku. Muži sa tak ľahko nemenia a v podstate ani my ženy. Preto si dajte pozor s akým typom muža vstupujete do vzťahu a hlavne do manželstva. Niekedy je možné, že sa zmení na chvíľu, ale nakoniec každý z nás ukáže svoju pravú tvár. Vy si už len sama v sebe musíte zvážiť, či vám to stojí za to a či naozaj dokážete milovať na ňom vlastnosti, ktoré vás v konečnom dôsledku donekonečna vytáčajú. Pokiaľ ho však napriek tomu milujete a máte silné nervy, naučte sa jeho chyby jednoducho akceptovať, pohovorte si s ním o nich, ale nečakajte, že ho zmeníte na niekoho iného. Každý z nás bol vychovávaný inak, v inom prostredí a má k životu a povinnostiam iný prístup. Práve preto je dobré si vybrať na celý život niekoho s podobnými, alebo aspoň ľahšie akceptovateľnými hodnotami. 

Vďaka tomu si zabezpečíte život bez stresu a zbytočných hádok. Verte však tomu, že nie ste prvá a ani posledná žena, ktorá dúfa a verí v to, že svojho partnera zmení. Niekedy si však musíme vyskúšať isté veci a vzťahy, aby sme na vlastné oči videli, že s nimi nepohneme ani my. 

Čítajte aj: Bola som si istá, že keď otehotniem, rozvedie sa s manželkou: Jeho reakcia ma však dostala do úzkych

Verili ste, alebo stále veríte tomu, že svojho partnera jedného dňa zmeníte?

áno
53
nie
329
nepotrebujem ho meniť
88
nemám partnera
52
Hlasovalo: 522

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba