Presunúť na hlavný obsah

Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete prísť o ďalší vzťah: Ide o vec, ktorú si nahovára väčšina z nás

Partnerské vzťahy

Túto vec si nahovára väčšina žien a ak ste jej niekedy verili aj vy, je načase uvedomiť si, že práve ona je príčinou nefungujúcich vzťahov.

Pokiaľ sa nájdete v nasledujúcich vetách, nezúfajte. Stále máte čas a príležitosť na menšiu zmenu a hlavne uvedomenie si, že niektoré veci sú jednoducho nemožné.

Mohlo by vás zaujímať: Správanie, ktoré muži na ženách vyslovene neznášajú: Robíte toto aj vy?

Ak sa momentálne nachádzate v nie príliš ideálnom vzťahu a váš partner má niekoľko negatívnych vlasností, asi ste nasledujúcemu vyhláseniu verili a stále veríte aj vy. 

"Z lásky ku mne sa určite jedného dňa zmení."

Pravda je však úplne inde a nie, nepoteší vás. Tak, ako sa nezmeníte vy, nezmení sa ani váš partner. Jednoducho pokiaľ je muž lenivý, záletník, nespoľahlivý, či násilný, len málokedy, ak vôbec sa v niečom časom zmení. Bohužiaľ tomu nepomôže ani veľká láska. Hoci ste sa možno dopočuli o niekom, kto to pre svojho milovanú partnerku spravil, ale pravdepodobne išlo o výnimku. Muži sa tak ľahko nemenia a v podstate ani my ženy. Preto si dajte pozor s akým typom muža vstupujete do vzťahu a hlavne do manželstva. Niekedy je možné, že sa zmení na chvíľu, ale nakoniec každý z nás ukáže svoju pravú tvár. Vy si už len sama v sebe musíte zvážiť, či vám to stojí za to a či naozaj dokážete milovať na ňom vlastnosti, ktoré vás v konečnom dôsledku donekonečna vytáčajú. Pokiaľ ho však napriek tomu milujete a máte silné nervy, naučte sa jeho chyby jednoducho akceptovať, pohovorte si s ním o nich, ale nečakajte, že ho zmeníte na niekoho iného. Každý z nás bol vychovávaný inak, v inom prostredí a má k životu a povinnostiam iný prístup. Práve preto je dobré si vybrať na celý život niekoho s podobnými, alebo aspoň ľahšie akceptovateľnými hodnotami. 

Vďaka tomu si zabezpečíte život bez stresu a zbytočných hádok. Verte však tomu, že nie ste prvá a ani posledná žena, ktorá dúfa a verí v to, že svojho partnera zmení. Niekedy si však musíme vyskúšať isté veci a vzťahy, aby sme na vlastné oči videli, že s nimi nepohneme ani my. 

Čítajte aj: Bola som si istá, že keď otehotniem, rozvedie sa s manželkou: Jeho reakcia ma však dostala do úzkych

Verili ste, alebo stále veríte tomu, že svojho partnera jedného dňa zmeníte?

spolu hlasovalo 531 ľudí

áno
54
nie
333