Doprajte si hladkú pokožku s Lumea Prestige

Máločo sa vyrovná pocitu dotýkať sa hodvábne hladkej, práve oholenej pokožky. Škoda len, že ten pocit vždy trvá tak krátko. Ale počkať.

Zdroj: Lumea Prestige

Teraz je tu prístroj, s ktorým si zamatovú pokožku bez chĺpkov môžete užívať až 8 týždňov. Volá sa Lumea Prestige od Philips.

Lumea nie je žiaden zázrak z nebies, hoci by sa to mohlo zdať. Funguje na báze technológie IPL (intenzívne pulzné svetlo), ktoré Lumea vysiela na chĺpok a spôsobí tak, že chĺpky samy vypadnú a zanechajú hodvábne hladkú pokožku. Zariadenie Philips Lumea, ktoré vzišlo z tejto profesionálnej technológie IPL, vám poskytne jednoduché a pohodlné ošetrenie chĺpkov u vás doma.

Prístroj Lumea je možné použiť na chĺpky na celom tele. Pomocou štyroch šikovných nástavcov ľahko ošetríte dolné časti nôh alebo podpazušie. Chĺpkov sa pohodlne zbavíte aj v citlivých partiách v oblasti bikín a dokonca aj na tvári. Nastaviť si môžete päť rôznych intenzít svetla podľa farby pleti a chĺpkov. Ak si nebudete istá, k dispozícii máte praktický senzor SmartSkin, ktorý vyberie vhodné nastavenie za vás. V prípade, že ste majiteľkou citlivej pokožky, intenzitu svetla si môžete nastaviť manuálne podľa potreby.

Zo začiatku sa Lumea používa na oholenej pokožke každé dva týždne, po 4-5 ošetreniach v dvojtýždňových intervaloch si budete užívať hodvábne jemnú pokožku až 8 týždňov. Výsledky sa dostavia už po 3 ošetreniach a môžete dosiahnuť až 92 percentnú redukciu chĺpkov. Lumea je vhodná pre všetky typy pleti okrem veľmi tmavých. Odstraňuje chĺpky na škále od tmavej blond až po čiernu. Farbu pokožky a chĺpkov si môžete otestovať tu.

Philips Lumea neskrýva žiadne dodatočné náklady. Všetko, čo potrebujete, je pripravené na použitie v elegantnom balení. A čo je podstatné – Lumea Prestige skutočne funguje. Doprajte si ju a dlhotrvajúca hladká pokožka už nebude len vašim snom.

Pozrite si video, ako jednoducho a pohodlne používať Philips Lumea u vás doma.

Foto:
Lumea Prestige
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba