Sympatická moderátorka Lenka Vavrinčíková má jednu slabosť: Toto miluje zo všetkého najviac!

Vždy usmiata a dobre naladená tvár spravodajstva Lenka Vavrinčíková miluje zvieratá. Na jedno konkrétne má však obrovskú slabosť.

Toto stvorenie moderátorka miluje najviac

Toto stvorenie moderátorka miluje najviac

Zdroj: instagram.com/lenka_vavrincikova

Lenka trávi svoj voľný čas po svojom a často v spoločnosti týchto stvorení. Svoju lásku ku nim neskrýva ani na súkromnom profile. Práve tam môžete nájsť ich spoločné fotografie.

Mohlo by vás zaujímať: Na svoje krivky sú hrdé: Pozrite si sexi, krásne a hlavne ženské postavy našich známych Sloveniek

Sympatická Lenka má slabosť na mačky, ktoré jej robia spoločnosť doma, na návštevách a občas dokonca aj v práci. Lenka fotografie s nimi neváha ani vtipne okomentovať. Naposledy sa jej podarilo navštíviť túto skvostnú mačku. To, že išlo o luxusný kúsok uviedla samotná Lenka v komentari pod fotografiou slovami: "Dovolil mi zobrať ho na ruky."

Ona sama má však doma čierno-bielu mačku, ktorú nazvala autentickým menom - Herkules. Spolu s ňou sa objavuje na niekoľkých fotografiách.

O tom, že na mačky má slabosť hovoria aj ďalšie fotografie priamo zo štúdia, kde ju občas mačky čakajú. Či už vonku, alebo v skúšobni.

Lenka však nemá rada iba mačky, ale aj psov a celkovo je veľkou milovníčkou zvierat. 

Prečítajte si: Moderátorka Lenka Vavrinčíková drží "diétu": Pozrite, čo sa rozhodla zjesť na raňajky!

Moderátorka je aj vďaka milovaným zvieratám stále usmiata, dobre naladená a život si užíva naplno. Práve preto kvôli jej prístupu si ju diváci už po krátkom čase v televíznych novinách obľúbili.

Máte aj vy radi mačky?

áno
245
nie
402
Hlasovalo: 647

Foto:
instagram.com/lenka_vavrincikova, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba